1200 TL'ye kadar sessiz işlemci soğutucu önerisi

-/Oguz/-

Hectopat
Merhaba, Dark marka bir kule tipi soğutucu sipariş vermiştim ürün birkaç haftada bozuldu ;/ sesi fena değildi, sistem boşta olduğunda ve 65 dereceye kadar fazla ses çıkarmayacak kule tipi soğutucu tavsiyesi bekliyorum hocalarım.
İşlemci Ryzen 5 3500X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda bunu öneriyorlar hocam araştırabilirsiniz. İleride 5600X veya 7600 gibi bir işlemciye geçerseniz yine yeterli oluyor deniyor. İleriye dönük de olur.

DeepCool AK400 Zero Dark öneririm ben bunun Plus modelini aldım tek farkı 2. bir fan olması. Soğutucu soğutma performansı sesi olsun çok güzel ben 5GHz değerleriyle i7 11700K işlemcimde kullanıyorum oyunlar 65 70 üstü görmüyor fanın sesini bile duymuyorsunuz estetik olarak da güzel görünüşü ancak RGB özelliği yok onu diyebilirim. Boşta 45 derecelerde geziyor üzerinde sürülü gelen macunuyla bu değerler. Ürünün tam boyutu 15cm yani 150mm fanları 120mm RAM'lerle bir teması da olmuyor kurulumu da basit.

ID-Cooling de SE 214 XT modeli ile 224 modeli arasında kaldım. Sesinin az olması ve uzun kullanımda işlemciyi 70 derece üstüne çıkarmaması önemli benim icin.

Forumda bunu öneriyorlar hocam araştırabilirsiniz. İleride 5600X veya 7600 gibi bir işlemciye geçerseniz yine yeterli oluyor deniyor. İleriye dönük de olur.

Black olanı ile fark yok gibi alınacaksa Black olanini alırım.

DeepCool AK400 Zero Dark öneririm ben bunun Plus modelini aldım tek farkı 2. bir fan olması. Soğutucu soğutma performansı sesi olsun çok güzel ben 5GHz değerleriyle i7 11700K işlemcimde kullanıyorum oyunlar 65 70 üstü görmüyor fanın sesini bile duymuyorsunuz estetik olarak da güzel görünüşü ancak RGB özelliği yok onu diyebilirim. Boşta 45 derecelerde geziyor üzerinde sürülü gelen macunuyla bu değerler. Ürünün tam boyutu 15cm yani 150mm fanları 120mm RAM'lerle bir teması da olmuyor kurulumu da basit.

Değer.

Sizce ID-Cooling marka bazında DeepCool'dan iyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı