1200 TL'ye palm tutuş için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1200
M3 ve N3 modellerine bakın derim hocam. Biraz narinler. O yüzden dikkati kullanmanız gerek. Ben gibi sert kullanan biriyseniz 1-2 haftaya çatırdamalar, kasada gevşemeler başlayabilir.

Zaten aklımda o vardı, kasa kalitesi yüzünden sorun ettim, zaten BF1 dışında FPS oynamıyorum aman aman bir sensöre gerek yok.

N3 önermeyin hocam... @Furkan Soysal o farede bir sürü sorun yaşadı sayılır.

@JakerT4 hocam sizde o mesajın alıntısı vardı... Onu paylaşır mısın? ❤️

1 kişi çoğunluğu değiştiriyor mu? Çok kullananda yok gerçi.

M3'ten shape dışında bir farkı yok sanıyordum. Mirliva incelemesinde post travel olması lazım o sorundan bahsediyordu bir tek. O da ciddi bir problem değil.

Hocam ben N3 aldım ama pişman oldum özellik olarak M3 çok daha üst seviye kalıyordu mail attım ve kargoya vermeden önce değiştirmişler. Kullanım kitapçığında her şey yazıyor aslında ama biraz karışık programını Reddit üzerinde buldum yazılımı eski ise dosyanın içinde güncellemek için yazılımda var.
Bu...

M3'ten shape dışında bir farkı yok sanıyordum. Mirliva incelemesinde post travel olması lazım o sorundan bahsediyordu bir tek. O da ciddi bir problem değil.

Sırf çok inceleme yok diye interneti didik didik ettim, geneli memnun fakat şikayet edenlerde ağır şikayet ediyor, kimine göre hissiyat berbat mesel.

Peki V2 X ile M625 Plus arasından hangisini almalıyım?
V2 X bence. Stok Kailh GM4.0 iyi degil. V2 X'te de Kailh GM4.0 var ama Razer gelistirdigi icin cok daha iyi gecikme degerine sahip. Bunun disinda V2 X sensor olarak 3319 barindiriyor, 300 IPS ve 35G. Dusuk gelebilir ama bu yetmeyecegi anlamina gelmiyor, digerleri gereksiz abarti ve goz boyama.

Agir oldugu konusu dogru ama bu tercih meselesi. AA pil ile 100-105 gram civari, AAA pil ile 85-90 gram civari.

M3 alınabileceği anlamına mı geliyor? Ayrıca M3 ve N3 şekil harici aynı değil mi?

V2 X bence. Stok Kailh GM4.0 iyi degil. V2 X'te de Kailh GM4.0 var ama Razer gelistirdigi icin cok daha iyi gecikme degerine sahip. Bunun disinda V2 X sensor olarak 3319 barindiriyor, 300 IPS ve 35G. Dusuk gelebilir ama bu yetmeyecegi anlamina gelmiyor, digerleri gereksiz abarti ve goz boyama.

Agir oldugu konusu dogru ama bu tercih meselesi. AA pil ile 100-105 gram civari, AAA pil ile 85-90 gram civari.

Hafifilik benim için önemli elemek durumundayım. En iyisi Gaming gecesi bekleyeyim, duruma göre bilgilendiririm sizi.

Gaming gecesine V2 X düşmüş, fiyatı 900 TL, 800'e düşerse almalıyım sizce? Şu an kullandığım mouse 90 gram ne kadar rahatsız eder? @Rona @GalaxySal450

Son düzenleme:
M3 alınabileceği anlamına mı geliyor? Ayrıca M3 ve N3 şekil harici aynı değil mi?

Hafifilik benim için önemli elemek durumundayım. En iyisi Gaming gecesi bekleyeyim, duruma göre bilgilendiririm sizi.

Gaming gecesine V2 X düşmüş, fiyatı 900 TL, 800'e düşerse almalıyım sizce? Şu an kullandığım mouse 90 gram ne kadar rahatsız eder? @Rona @GalaxySal450
90-100G arası olur yine muhtemelen pilli olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı