12000₺ monitör dahil sistem tavsiyesi

Bütçe
12000

YurtkanO

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar.
Bu işlerden çok fazla anlamıyorum, hazır sistem veya parça parça toplanmış şekilde mi almalıyım fark olur mu bilmiyorum. Çok uzak kaldığım için siz hocalarıma soruyorum:
Sürekli oynayacak zamanım artık yok :( buna rağmen FPS oyunlarını ara ara oynamaktayım. Çok zamanım olmadığı için günümüzü düşünürsek mükemmel bir sistem alacak kadar bütçe ayırmadığımı düşünüyorum, bu konuda da önerilerinize açığım.

Rust- CS- Valorant- Rainbow tarzı oyunlar oynuyorum ve sistemden kısıp monitöre biraz daha ağırlık vermek istiyorum. 10000 kasa 2-3bin civarı bir monitör şeklinde bir bütçe ayrımı düşündüm. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FAVORITO 5T12-1650 Super - Game Garaj SSD Kioxia 500GB yapın.

Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Şöyle bi ikili alabilirsiniz dostum. 500 lira civarı aşıyor bütçeni ama monitör IPS olsun dedim, monitör için ayrı bi konuda açabilirsin.
Hocam merhaba tekrardan, yanıtınız için teşekkür ederim. Bütçemi 3000-4000 lira kadar esnetebilirim.
Şu sistemle, attığınız monitörü almam mı daha mantıklı olur yoksa aradaki 3000-4000 liraya değmez mi? Düşünceleriniz nedir?

Hocam merhaba tekrardan, yanıtınız için teşekkür ederim. Bütçemi 3000-4000 lira kadar esnetebilirim.
Şu sistemle, attığınız monitörü almam mı daha mantıklı olur yoksa aradaki 3000-4000 liraya değmez mi? Düşünceleriniz nedir?
6600 ile arasında tabiki çok fark var bütçeniz varsa alın FA2 sistemi fiyatı iyi.

Bütçen varsa bu monitörü öneririm:

Attığınız sistemin güç kaynağını FSP 650W olarak değiştirebilirsiniz. (150TL fark olan) Anakartı da B550M DS3H yaparsanız daha ileriye dönük olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı