12000₺ telefon tavsiyesi

Bütçe
12000
Günlük hayatta oyun oynarken üzmeyece, yüksek Hz değerine, uzun saatlere kadar dayanan bataryaya, video editi yaparken kasmayacak bir işlemciye ve AMOLED ekrana sahip olmalı, şimdiden teşekkür.
Xiaomi POCO F4 öneririm. Pil konusunda bir günü çıkarıyor, yoğun kullanımda gün içinde şarja takmanız gerekebilir fakat 40 dakikada şarjı doluyor. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Xiaomi POCO F4 öneririm. Pil konusunda bir günü çıkarıyor, yoğun kullanımda gün içinde şarja takmanız gerekebilir fakat 40 dakikada şarjı doluyor. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Günlük kullanımda veya oyun oynarken cihaz ısınıyor mu, ısınıyorsa ne kadar ısınıyor?

Günlük kullanımda veya oyun oynarken cihaz ısınıyor mu, ısınıyorsa ne kadar ısınıyor?
Isınmıyor hocam doğru düzgün. Çok hafif bir ısınması oluyor. Bu arada kaba duran bir telefon değil. Kalınlık olarak çok iyi fakat boyuna uzun biraz.

Kabalık anlayışınıza bağlı. A34'ün eni daha büyük ve biraz daha kalın. F4'ün boyu daha uzun.

Kamerasındaki kabalıktan bahsediyorum.

Isınmıyor hocam doğru düzgün. Çok hafif bir ısınması oluyor. Bu arada kaba duran bir telefon değil. Kalınlık olarak çok iyi fakat boyuna uzun biraz.

Hocam kamerasının kabalığından söz ediyordum.

Kamerasındaki kabalıktan bahsediyorum.

Hocam kamerasının kabalığından söz ediyordum.
Kamerası çok normal bir boyutta hocam. Böyle çıkıntısı bile yok doğru düzgün. İphone gibi.

Dosya Ekleri

• 17126838049507284620829012643127.jpg
    17126838049507284620829012643127.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 19
A34 5G'yi gözün kapalı al.
Şana şöyle örnek verim: 12K bandında Fortnite da 60 veren bir telefon olur kendisi. Yani hatrı sayılır ve güçlü (Fortnite her telefona 60 FPS desteği vermiyor) oyun örneğini vermemdeki amaç telefon cidden performanslı. Bir de 5 yıl yazılım desteği garantisi var.

Geri
Yukarı