12000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
12000

ProofRookie

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller 11-12 bin civarında bilgisayar toplamak istiyorum dizüstü mü almalıyım masaüstü mü karar veremedim. Sadece kasa 12.000'i çok geçmezse güzel olur. Biraz araştırdım Ryzen 5 5500, RX 6600 sistemler var eğer kasa almazsam linkteki dizüstü bilgisayarı alacağım ama gönlüm masaüstünden yana.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller 11-12 bin civarında bilgisayar toplamak istiyorum dizüstü mü almalıyım masaüstü mü karar veremedim. Sadece kasa 12.000'i çok geçmezse güzel olur. Biraz araştırdım Ryzen 5 5500, RX 6600 sistemler var eğer kasa almazsam linkteki dizüstü bilgisayarı alacağım ama gönlüm masaüstünden yana.

1- siz seyahat ediyor musunuz sık sık veya bilgisayarı yanınızda götürüyor musunuz?
2-oyun amaçlıysa masaüstü laptoptan 10 kat daha iyidir.

Hayır, seyahat etsem de bilgisayarı yanımda götürmüyorum.

Evet oyun amaçlı.

O zaman direk masaüstü alın.

O zaman direk masaüstü alın.

Hocam ben bunu görmüştüm araştırırken anakartını b550 yapın diyorlardı 12.5 oluyor yapınca bir de kasası ve güç kaynağı nasıldır ondan emin olamadım o yüzden ilgilenmedim pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı