12000 TL Sistem Toplama

Bütçe
12000

Ali_33

Femtopat
Daha fazla  

Gigabyte B450M S2H AMD B450 3600MHz (OC) DDR4 soket AM4 mATX anakart.

Samsung (sapsı) NVMe 980 1 TB, dahili katı hal sürücüsü (SSD) (MZ-V8V1t0bw) Amazon.com.tr

Bu sistemi düşünüyorum. Kendim tek tek toplayacağım. Yaklaşık 12000 TL civarı tutuyor. 2000 TL kasa parası da içerisinde. Kasayı daha düşünemedim. Nasıl sizce fiyat ve performans olarak?

Gigabyte B450M S2H AMD B450 3600MHz (OC) DDR4 soket AM4 mATX anakart.

Samsung (sapsı) NVMe 980 1 TB, dahili katı hal sürücüsü (SSD) (MZ-V8V1t0bw) Amazon.com.tr

Bu sistemi düşünüyorum. Kendim tek tek toplayacağım. Yaklaşık 12000 TL civarı tutuyor. 2000 TL kasa parası da içerisinde. Kasayı daha düşünemedim. Nasıl sizce fiyat ve performans olarak?
Anakart değişin hocam. B550M DS3H alın. Ekran kartı değişin RX 6700 Xt alın kesinlikle. Psu ve ramler gayet iyi hocam. Hocam samsung 980 ısınan bir model haberiniz olsun. Daha farklı model tercih etmenizi öneririm.

Anakart değişin hocam. B550M DS3H alın. Ekran kartı değişin RX 6700 Xt alın kesinlikle. Psu ve ramler gayet iyi hocam.
Hayır. Corsair LPX kötü bir RAM. C-Die var. XMP'de patlar.

Bunu öneririm.

@Ali_33 toplam bütçeniz ne? Ekipman ve monitör dahil mi? Kasa olarak P360a bakabilirsin.

Bunu öneririm.

@Ali_33 toplam bütçeniz ne? Ekipman ve monitör dahil mi? Kasa olarak P360a bakabilirsin.
Hocam ilk defa duyuyorum. Ben gayette sağlıklı şekilde kullanıyorum xmp'de.

Anakart değişin hocam. B550M DS3H alın. Ekran kartı değişin RX 6700 Xt alın kesinlikle. Psu ve ramler gayet iyi hocam. Hocam samsung 980 ısınan bir model haberiniz olsun. Daha farklı model tercih etmenizi öneririm.
Önerilerinize açığım dostum kasa olsun ssd olsun ne önerirsin

Bunu öneririm.

15 e kadar çıkabiliriz monitörüm var kasayı düşünmedim daha

Yeni konular

Geri
Yukarı