12000 TL gaming laptop önerisi

Tulpar T7 V15.1 17.3" Oyun Bilgisayarı

8700K işlemci, 1070 OC ekran kartı. Ekranı QHD 2560x1440 120Hz G-SYNC olarak özelleştirip alırsanız 12000 TL'ye geliyor.

Burada da cihazın Technopat tarafından incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Tulpar T7 V15.1 17.3" Oyun Bilgisayarı

8700K işlemci, 1070 OC ekran kartı. Ekranı QHD 2560x1440 120Hz G-SYNC olarak özelleştirip alırsanız 12000 TL'ye geliyor.

Burada da cihazın Technopat tarafından incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Monster gibi bir markaya verilecek max para 4000 lira bence. Gram kalite yok aletlerde. Aldigimiz Abra dan lanet ettim.

Monster gibi bir markaya verilecek max para 4000 lira bence. Gram kalite yok aletlerde. Aldigimiz Abra dan lanet ettim.

Aksi şekilde ben uzun bir süredir 0 sıkıntı ile kullanıyorum. Birkaç arkadaşım da kullanıyor ve çok memnunlar hem cihazlardan hem servisten. Her markada sıkıntı olabiliyor. Ben bundan önceki Asus laptopumda aklınıza gelmeyecek sorunlar yaşadım fakat bu Asus'un bütün cihazları kötü demek değildir. Monster genellikle bu forumda sıkça tavsiye edilen bir markadır.

Önerdiğiniz ASUS GL503VS'de ciddi anlamda overheating ve throttling problemi olduğunu belirtmem gerek. CPU ciddi anlamda ısınıyor, 99 derecelere çok rahat çıkıyor ve throttling yapıyor, performans düşürüyor. Ekranı mükemmel olmasına rağmen ısınma problemi büyük bir sıkıntı bu cihazda. Bunu alacaksanız dikkat etmenizi öneririm.

Son düzenleme:
MSI'In tepe modellerinden biri. 120Hz panel, GTX 1070 ekran kartı ve müthiş soğutma sistemi ile GT73 Titan:

MSI GT73EVR 7RE(Titan)-831XTR Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB Fiyatı

12000 TL civarı gaming laptop bakıyoruz kuzenim için, yardımcı olmanız dileğiyle, teşekkürler.

Ek olarak alienware laptop modellerine bakabilirsiniz. Bence çok şık ve kasa kalitesi on numara. Bu kadar yüksek bütçeyle laptop alacaksanız bir üsteki asus kullanıcı gibi hem alienware hem msi veya başka markalardaki laptopları kullanan arkadaşların fikirleri en büyük iyiliği olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı