12000 TL Laptop Önerisi

Daha fazla  
Merhaba, şu anda i7 4510U GT840M ve 8 GB RAM'e sahip bir laptopum var ve değiştirmek istiyorum. Bütçem 12 bin bu fiyata Intel Iris'e sahip bir APU sistem mi yoksa MX ekran kartlı bir laptop mu daha iyi olur? ASUS Vivobook veya Huawei Matebook serilerini düşünüyorum tek oynadığım oyun War Thunder bu laptoplar orta ayarda kaç FPS verir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu anda i7 4510U GT840M ve 8 GB RAM'e sahip bir laptopum var ve değiştirmek istiyorum. Bütçem 12 bin bu fiyata Intel Iris'e sahip bir APU sistem mi yoksa MX ekran kartlı bir laptop mu daha iyi olur? ASUS Vivobook veya Huawei Matebook serilerini düşünüyorum tek oynadığım oyun War Thunder bu laptoplar orta ayarda kaç FPS verir sizce?
Hocam planın tek bir oyun indeskli olmasın, yarın öbür gün WT optimizasyonu bozulur, sonra dediklerimiz vs tutmaz.

Eğer hafif oyun oynama eğilimindeyseniz 16 GB RAM'li laptop almanız gerekmekte. Gerekmekte çünkü APU işlemcili AMD veya Intel fark etmeksizin Tek kanal RAM'de yetersiz performans gösteriyorlar. (Lehimli laptop alırsınız SSD dışında yükseltme seçeneğiniz de olmaz)
YouTube üzerinden testlere bakıp bütçeyi güncellemenizi öneririm. Ona göre daha iyi laptoplar önerebilirim.

Merhaba,

Yeni satın aldığım bu bilgisayarı kesinlikle tavsiye ederim.
Oldukça kullanışlı ve hızlı.
Lenovo V15 G3 Amd Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD 82TV004MTX
Sert Plastikten yapıldığı için darbelere karşı dayanıklı ve oldukça hafif.

8GB ramli bir bilgisayar alıp daha sonra 8GB ram takviye etmek için uğraşmana gerek kalmaz.
Uzun yıllar rahatlıkla seni götürür.

Merhaba,

8GB ramli bir bilgisayar alıp daha sonra 8GB ram takviye etmek için uğraşmana gerek kalmaz.
Uzun yıllar rahatlıkla seni götürür.
Bunun oyun performansı nasıl arkadaşım bakıyor böyle bir şey sadece LoL oynayacakmış.

Bu fiyatlara harici ekran kartlı bulmak zor gibi.Bu fiyatlarda harici ekran kartı olmayan bir model alacaksanız AMD tarafını seçin,onlar entegre grafik konusunda Intel'den daha başarılı.

Bunun oyun performansı nasıl arkadaşım bakıyor böyle bir şey sadece LoL oynayacakmış.
Eğer yalnızca LoL , Valorant ve basit MMORPG oyunları oynayacaksa oldukça ideal bir bilgisayar.
Beklenenin üstünde bir performans verdiğini söyleyebilirim.
LoL orta ayarlarda 240FPS alabiliyorum.

Merhaba,

Uzun yıllar rahatlıkla seni götürür
Bu modeli ilk defa görüyorum ve açıkcası bu özellikleri bu fiyata görünce şaşırdım eğer harici ekran kartlı bir PC bulmasdam bunu alacağım büyük olasılıkla

Geri
Yukarı