12000 TL'ye notebook önerisi

Evet bunuda görmüştüm. 8 RAM daha ihtiyaç duyar bu cihaz ve 13400'e falan gelir oda beni zorlar.

Bir konu daha açıldı o konuda bir arkadaş Monster Tulpar v19.7'nin ısınmadığını söyledi ben yine arkadaşa bu ASUS laptopu attım lakin Monster Tulpar v19.7'nin ısınmadığını söyleyen birkaç kişi vardı o konuda bilmem ne kadar doğru bahsi geçen laptop bu

Bir konu daha açıldı o konuda bir arkadaş Monster Tulpar v19.7'nin ısınmadığını söyledi ben yine arkadaşa bu ASUS laptopu attım lakin Monster Tulpar v19.7'nin ısınmadığını söyleyen birkaç kişi vardı o konuda bilmem ne kadar doğru bahsi geçen laptop bu

Söylemekten ciğerim soldu, bu model güzel. Laptop ihtiyacım olsa düşünmeden alırım.

Söylemekten ciğerim soldu, bu model güzel. Laptop ihtiyacım olsa düşünmeden alırım.

Bende öyle diyorum bu modelinde sorun yokmuş ısınmıyormuş.
Monster almak istemiyorsanız ASUS alıp 8 GB RAM alıp 13400'e kapatabilirsiniz.

Ya'da Monster alıp 12500'e işi kapatabilirsiniz.

Bende öyle diyorum bu modelinde sorun yokmuş ısınmıyormuş.
Monster almak istemiyorsanız ASUS alıp 8 GB RAM alıp 13400'e kapatabilirsiniz.

Ya'da Monster alıp 12500'e işi kapatabilirsiniz.
MSI alpha'ya bakıyordum şimdi de , arada kaldım dediğim acer markasından fps bazında pek farkı bulunmadı. varsa kaliteli malzeme ve soğutma kısmında vardır. Bu farkada o fiyat bilemedim :D
Acer'lerden hangisini önerirsiniz?
Hocam ekran boyutu ihtiyacınız nedir?
15.6'ya okeyim. 17.3 olmasına illa ihtiyacım yok. Fiyatda ona göre artıyor zaten

MSI Alpha'ya bakıyordum şimdi de, arada kaldım dediğim Acer markasından FPS bazında pek farkı bulunmadı. Varsa kaliteli malzeme ve soğutma kısmında vardır. Bu farkada o fiyat bilemedim :D
Acer'lerden hangisini önerirsiniz?

15.6'ya okeyim. 17.3 olmasına illa ihtiyacım yok. Fiyatda ona göre artıyor zaten.

Galiba arasında kalite farkı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı