12000 TL'ye telefon veya bilgisayar önerisi

626 dakika veriyor. Üstte olan kırmızı bar 80Wh bataryalı olan, Türkiye'de satılan model de 80Wh bataryalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 1660 Ti ama ortalama aynı süreyi verir sanırım.

Hepsiburada'dan bu laptopu veya başka laptop alıp direk iade eden var mı? Servise mi göndermemizi istiyorlar? Mesela beğenmedim veya ekranda ölü piksel çıktı vsvs. Böyle bir durumda zorluk çıkarıyorlar mı?

15 gün koşulsuz iade var.
Ekranda ölü piksel var dersen servis raporu isterler. Canım sıkıldı iade ediyorum dersen karışmazlar. Koşulsuz iade hakkın mevcut.

Bu 1660 Ti ama ortalama aynı süreyi verir sanırım.

Normal kullanımda harici ekran kartı kullanımı olmayacağı için aynı süreyi alırsınız. Üstelik Türkiye'de satılan bataryaların kapasiteleri daha yüksek.

15 gün koşulsuz iade var.
Ekranda ölü piksel var dersen servis raporu isterler. Canım sıkıldı iade ediyorum dersen karışmazlar. Koşulsuz iade hakkın mevcut.

İşte canım sıkıldı iade ediyorum dersen sıkıntı çıkarıyorlar diye duydum. İade almıyoruz Windows kurmuşsun sen buna diyorlarmış. Aynı telefona SIM kart takma olayı gibi.

İşte canım sıkıldı iade ediyorum dersen sıkıntı çıkarıyorlar diye duydum. İade almıyoruz Windows kurmuşsun sen buna diyorlarmış. Aynı telefona SIM kart takma olayı gibi.

Kaldırırsın işletim sistemini önemli değil o.
İşletim sistemi lisansını da 15 gün geçtikten sonra kurarsın. Key anakarta yapışmaz iade etme riskine karşılıkta key boşa gitmemiş olur.

Hepsiburada'dan bu laptopu veya başka laptop alıp direk iade eden var mı? Servise mi göndermemizi istiyorlar? Mesela beğenmedim veya ekranda ölü piksel çıktı vsvs. Böyle bir durumda zorluk çıkarıyorlar mı?

Ben yeni iade ettim Legion 5 aldim ölu piksel cikti 2. gun iade yolladim zaten belirtme ölup piksel var diye geri yolla.

Geri
Yukarı