120000 TL'ye sistem önerisi

• Konuyu başlatan EthemK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 581
Bütçe
110-120
Hocam anakart konusunda ileride sistemi upgrade ederken işlemciyi de ederseniz yüksek ihtimal o zaman AM5 de kalkar anakartın uzun ömrünün pek anlamı kalmayabilir onu da hesaba katmak lazım tabii seçim sizin şimdiden hayırlı uğurlu olsun hocam sisteminiz.
Edit: Hocam zaten sadece ekran kartını upgrade edeceğinizi yazmışsınız yeni fark ettim.

Konu üzerinden biraz zaman geçmiş ama yorumunuzu okudum AM5 kalkar demişsiniz AM5 serisi kalkmaz sadece işlemci serisi değişir AMD yeni çıkacak işlemcilerde X670e anakartları destekleyeceğini söylüyor uzun ömürlü olmayacağını nereden çıkardınız.

@EthemK merhaba X670e Aorus Pro X anakartı aldınız mı eğer aldıysanız bende alacağım anakart hakkında bilgi verirsen memnun olurum.

Son düzenleme:
Konu üzerinden biraz zaman geçmiş ama yorumunuzu okudum AM5 kalkar demişsiniz AM5 serisi kalkmaz sadece işlemci serisi değişir AMD yeni çıkacak işlemcilerde X670e anakartları destekleyeceğini söylüyor uzun ömürlü olmayacağını nereden çıkardınız.

@EthemK merhaba X670e Aorus Pro X anakartı aldınız mı eğer aldıysanız bende alacağım anakart hakkında bilgi verirsen memnun olurum.

Hocam X670e Aorus Pro X uzun bir süredir stoklarda yok ayrıca beyaz ve güzel olmasının dışında o kadar da parayı hak etmediğini fark ettim. ASRock X670E Steel Legend'e yöneldim

Hocam X670e Aorus Pro X uzun bir süredir stoklarda yok ayrıca beyaz ve güzel olmasının dışında o kadar da parayı hak etmediğini fark ettim. ASRock X670e Steel Legend'e yöneldim.

Sinerji'de var X670e Aorus Pro X ve parasal olarak ne yönde hak etmiyor Aorus Pro X bende anakart arayışındayım kullandığım işlemci Ryzen 9 7950x3D.

Hocam kusura bakmayın neden böyle yazdığımı hatırlamıyorum ama bu konuyu araştırırken am5 soketin en az 2025e kadar destekleneceği yazıyordu ben onu direkt 2025 olarak algılamıştım yüksek ihtimal ozamanlar yazmışımdır bu yazıyı.

Yeni konular

Geri
Yukarı