12000TL Telefon Önerisi

Bütçe
12000
Benim atmış olduğumdan iyi değil mi S20 FE?
Samsung'a karşı bu modelinden dolayı ön yargı oluştu kendisinde de sorun olmaz değil mi?
S20 FE kullanıcısıyım batarya ve panel dışında her türlü premium hissettiriyor. Bu fiyat bandında daha dengeli ve rakibi cihaz yok.

Benim atmış olduğumdan iyi değil mi S20 FE?
Samsung'a karşı bu modelinden dolayı ön yargı oluştu kendisinde de sorun olmaz değil mi?
Sorun olmaz. A11 berbat bir telefon, o yüzden olumsuz bir deneyim elde etmişsiniz.

Sorun olmaz. A11 berbat bir telefon, o yüzden olumsuz bir deneyim elde etmişsiniz.
Anladım, bu arada özelliklerini kıyasladım A34, S20 FE modeline göre RAM olarak 2GB fazla, kamera açısından ve pil gücü açısından A34 daha iyi, S20 FE modeli işlemci gücü açısından mı acaba bütün bu özellikleri es geçip daha iyi dediniz?
Merak ettiğim konu bu çünkü.

Ve A34 bu sene çıktığından daha çok güncelleme alacak S20 FE göre, güncelleme gelmemesi ilerleyen yıllar da Facebook vs sosyal medya uygulamalarına girmesine engel yaratır mı S20 Fe modelin ?

Son olarak arada ki 1700TL farka değer mi S20 FE ?

Son düzenleme:
Anladım, bu arada özelliklerini kıyasladım A34, S20 FE modeline göre RAM olarak 2GB fazla, kamera açısından ve pil gücü açısından A34 daha iyi, S20 FE modeli işlemci gücü açısından mı acaba bütün bu özellikleri es geçip daha iyi dediniz?
Merak ettiğim konu bu çünkü.

Ve A34 bu sene çıktığından daha çok güncelleme alacak S20 FE göre, güncelleme gelmemesi ilerleyen yıllar da Facebook vs sosyal medya uygulamalarına girmesine engel yaratır mı S20 Fe modelin ?

Son olarak arada ki 1700TL farka değer mi S20 FE ?
Aradaki farka değer. Temel uygulamaları 6-7 sene destekler ki 2023'te Android 6 destekliyor temel uygulamaları. RAM, mobil cihazlarda seçici bir özellik değildir arka planda daha fazla uygulamayı daha uzun süre açık tutmanızı sağlar ki 2 GB RAM'de aşırı fark hissetmeniz mümkün değil. Kamera açısından A34, video, fotoğraf farketmeksizin S20 FE ile kapışamaz. S20 FE arka kamera paketi iPhone 12 dengi denecek bir cihaz A34 ile kıyaslanması mümkün değil ve aynısını SoC içinde söylemek mümkün.

A34, S20 FE modeline göre RAM olarak 2 GB fazla, kamera açısından ve pil gücü açısından A34 daha iyi, S20 FE modeli işlemci gücü açısından mı acaba bütün bu özellikleri es geçip daha iyi dediniz?

Kamera açısından daha mı üstün?
2 GB RAM farkını hisstemezsin bile
48 MP görünce iyi algısına kapılmışsınız
S20 FE ile 2025e kadar hiçbir orta segment kapışamaz S20 FE pil ve güncelleme desteği dışında ezici üstünlüğe sahip

Bunu alın hocam güle güle kullanın daha da birşey demem yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı