1200TL kulaklık tavsiyesi

RichTAD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık bir veya iki gün önce kulaklığım bozuldu ve yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum.
Kulaklığın kablosuz olması benim için daha iyi, öneririm dediğiniz kablosuz kulaklık var mı?
Bütçe:1200TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum alacağın kulaklık vereceğin paraya değecekse eğer her türlü alınmalıdır benim düşünceme göre.
Sana önerebileceğim en mükemmel iki kulaklık: Logitech G233-Logitech G699
İkisi de denemeye değer kesinlikle bakmalısın.

Bu seviye ki fiyatlarda ses ürünlerine çok daha önem veren firmalardan almanı tavsiye ederim. Logitech iyi bir çevre ürünleri markası ama ses ürünleri anlamında Steelseries ile kafa kafaya çıkardığı ürünlerde genelde SS'nin gerisinde kalmakta. Ayrıca bazı arkadaşlar 1200 TL'lik kulaklık önerisine gitmiş kablolu önermiş. Bu fiyata kablolu almak aşırı saçmalıktır. Önerim bu ürün

Kablosuz kulaklıklar basitçe telsiz telefon gibi sabit bir yayıncıdan gelen radyo dalgalarıyla çalışır. Çok komplike bir şey değildir. 60 $'dan 300 $'a kadar frekansından markasına göre değişen özelliklerine göre bir fiyat yelpazesindedir.
Taşınabilen çalar aygıta ek olarak kendisi de pil yiyen, güzel ama pek pratik olmayan cihaz. Ufak bir arızalanma da radyo dalgalarının eksik gelinmesi sonucuyla problem yaratabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı