120mm egzoz fan önerisi

Önemli değil. :) Forumda öneri isterken bütçesini belirtmeyen o kadar çok kişi oluyor ki bazen biraz sert cevap verebiliyorum.

Bütçenizi 50 TL aşıyor fakat önerim MAG Forge 100M'dir. Ön panel mesh yapılı olduğu için kasanın içine rahatça hava alıyor. Egzos fanı da tahliye için gayet yeterli. Anakartınızda RGB başlığı yok fakat kasanın üstünde aydınlatma kontrolü için bir tuş var, ki bu da bir avantaj.

Eğer düzenli bir şekilde toz temizliği yapabilirseniz yan paneli veya ön paneli çıkarıp kullanmak da bir çözüm olabilir. İllaki kasa değiştirmenize gerek yok. Ben uzun vadede en iyi çözüm olduğu için kasa değişimi önerdim.
Teşekkürler öneriniz için. Bana kalırsa da kasa değişimi en mantıklı seçim olacaktır. Denk getirdiğim zaman almayı düşünüyorum. Ön paneli söküp toz alma derdindense dediğiniz gibi uzun vadede de kafamı rahat ettirir.
Bence pek sorun çıkacak bir şey yok çünkü bende Sapphire RX 580 Pulse kullanıyorum ve bu kartların çoğu 60 dereceden sonra fan açıyor ve yaklaşık 84 dereceye kadar sorun çıkarmadan kullanılabiliyor diye biliyorum. Ayrıca Afterburner ile kartın fan hızlarını değiştirebilirsin ya da otomatik olarak ayarlayarak oradan kontrol edebilirsin. Bir dene.
Tamamdır teşekkürler. Bi deniyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı