120mm fan takılabilen kule tipi soğutucu var mı?

Byayasli

Hectopat
Daha fazla  
RAM
xpg rgb 16gb
Ekran kartı
gigabayte aorus rx570 4gb
Anakart
asus tuf b450m pro gaming
İşlemci
amd ryzen 5 3600x 4.1 ghz
Kasama RGB fan seti aldım. Bunun için işlemci soğutucumu da değiştirmem gerekiyor ama 120mm fan takılabilen kule tipi soğutucu var mıdır?

Hocam ben bu fanları aldım bu fanlardan iki tane daha sipariş edeceğim de bu atdığınız kule tipi soğutucuya bu fanlar olur mu?

Dosya Ekleri

• 81sAhai8YoL._AC_SX522_.jpg
    81sAhai8YoL._AC_SX522_.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 10
  • WhatsApp Görsel 2022-12-05 saat 10.55.04.jpg
    WhatsApp Görsel 2022-12-05 saat 10.55.04.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 11
Hocam ben bu fanları aldım bu fanlardan iki tane daha sipariş edeceğim de bu atdığınız kule tipi soğutucuya bu fanlar olur mu?

Linkteki ürünün üzerinde bulunan fanlar 12cm diye biliyorum. Bu ürünün bir de 1 fanlı versiyonu var fiyat olarak biraz daha ucuza gelir onu da ara istersen. Fanlar soğutucuğu bloğa tel ile tutturuluyor. Sen fanları ss'teki gibi sipariş edeceksen minimum 4 ısı borulu ucuz bir kule tipi soğutucu da araştır.

Attığım linkteki de 4 ısı borulu.

Linkteki ürünün üzerinde bulunan fanlar 12cm diye biliyorum. Bu ürünün bir de 1 fanlı versiyonu var fiyat olarak biraz daha ucuza gelir onu da ara istersen. Fanlar soğutucuğu bloğa tel ile tutturuluyor. Sen fanları SS'teki gibi sipariş edeceksen minimum 4 ısı borulu ucuz bir kule tipi soğutucu da araştır.

Attığım linkteki de 4 ısı borulu.

Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı