120mm kasa fanı önerisi

Sabura48

Hectopat
Arkadaşlar Cooler Master MB511 kasam ve MSI B550 Tomahawk anakartım var. 120nmlik 4 tane kasa fanı almak istiyorum. Sessiz ve soğutması iyi olursa sevinirim. Bütçe 800 civarı. Işıklı olursa iyi olur😅.

Arctic P12 bildiğim kadarıyla var ama RGB'siz ona bakın derim Cooler Master'ın RGB'li fanları çok iyi serisini hatırlamıyorum ama bulunca yazarım.

Teşekkür ederim hocam. Önceliğim yine de yüksek statik basınçlı, hava akışı yüksek bir fan.

Arctic P12 bildiğim kadarıyla var ama RGB'siz ona bakın derim Cooler Master'ın RGB'li fanları çok iyi serisini hatırlamıyorum ama bulunca yazarım.

Yüksek statik basınçlı ve hava akışı iyi bir fan arıyorum aslında hocam.

MB511 kasama 4 adet ID-Cooling XF-12025 taktım; teknik özellikleri iyi ancak %50'den sonra biraz sesli çalışmaya başlıyor, o yüzden pek öneremeyeceğim.

Arctic P12 PWM PST çok sık önerilen bir fan en mantıklısı bu gibi gözüküyor.

Aynı şekilde Akasa Viper @Hyper_6902'nin dediği gibi öneriliyor, özellikleri de iyi ancak ben tasarımını ve rengini pek beğenmemiştim.

XF-12025 = 74.5 CFM, 35.2 dB(A), 1800 RPM
P12 PWM PST = 56.3 CFM, 28 dB(A), 1800 RPM
Viper S-Flow = 83.6 CFM, 29 dB(A), 1900 RPM

Özellikler bunlar, karar sizin. Daha yaratıcı ve bizim kaçırdığımız güzel fanlar varsa arkadaşlar mutlaka önerecektir.

Son düzenleme:
CoolerMaster MF120 Halo modelidir muhtemelen. Şov ürünüdür, soğutma performansı öncelikse daha iyi ürünler mevcut ama iş görsellikse kesinlikle tercih sırasında yukarılarda olacak bir ürün.

Geri
Yukarı