120mm sıvı soğutmaya 2 adet fan takılır mı?

Kaç derece oynayacağını bilmiyorum ancak faydası olacaktır illa ki. Kasanın üstünde yer varsa oraya takabilirsin. Yoksa egzoz fana takabilirsin, sorun olmaz.
ön, üst ve egzoz yerim var öne takacağım, anlıyorsanız doğru mu monte yapmışım acaba?

Dosya Ekleri

• 20200423_183030.jpg
    20200423_183030.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 46
  • 20200423_183023.jpg
    20200423_183023.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 48
Ses yaptığına değmez. Ben pull / push şeklinde kullanıyorum ama sırf oyun oynadığını bir bilgisayar için gerçekten değmez bu arada bu cümlem yanlış anlaşılmasın kasada sorun vardır, işlemci aşırı ısınıyordur alternatif olarak bu yöntem denenebilir. Youtube'da izleyebilirsiniz. Bu incelemeye göre karar verirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses yaptığına değmez. Ben pull / push şeklinde kullanıyorum ama sırf oyun oynadığını bir bilgisayar için gerçekten değmez bu arada bu cümlem yanlış anlaşılmasın kasada sorun vardır, işlemci aşırı ısınıyordur alternatif olarak bu yöntem denenebilir. Youtube'da izleyebilirsiniz. Bu incelemeye göre karar verirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FX8350 işlemcim var ve bu seri ısınıyormuş sanırım, bu yüzden serin tutmayı istiyorum ve overclock yapmayı düşünüyorum bu yüzden serin olsun istiyorum.

FX8350 işlemcim var ve bu seri ısınıyormuş sanırım, bu yüzden serin tutmayı istiyorum ve overclock yapmayı düşünüyorum bu yüzden serin olsun istiyorum.

Stress testi yaptınız mı? Kaç dereceleri görüyor. O.C. yaptığınızda sıcaklık size engel mi oldu. Sıcaklık yüzünden hata mı alıyorsunuz. Bana kalırsa öncelikle O.C. yapın 120mm sıvı soğutmanızdan sonra sıcaklık yetersiz kalırsa bir fan daha alır eklersiniz.

Stress testi yaptınız mı? Kaç dereceleri görüyor. O.C. yaptığınızda sıcaklık size engel mi oldu. Sıcaklık yüzünden hata mı alıyorsunuz. Bana kalırsa öncelikle O.C. yapın 120mm sıvı soğutmanızdan sonra sıcaklık yetersiz kalırsa bir fan daha alır eklersiniz.
Sistemim toplama aşamasında, ve sesi gerçekten çok mu? eğer çok aşırı değilse yaparım fakat fazla rahatsız ediciyse yapmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı