120mm Slim Fan Önerisi

• Konuyu başlatan Eden Dust
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
E

Eden Dust

Ziyaretçi
Selamlar. Kasaya 120mm slim fan takmayı düşünüyorum, önerileriniz nelerdir?
Bütçeyi şimdilik 100 TL olarak ayarlardım. Duruma göre yükseltebilirim de.

Öneri için teşekkürler. Ekran kartının olduğu bölümde ısı birikmesi oluyor, o yüzden böyle bir fan almayı düşünüyorum. :) Tabii bir de küp kasaya uzun bir ekran kartı takınca malum slim fanlara kaldık. :) Anca bu tarz fanlar sığıyor. :) Herhalde bu fan yeterli olur.

Bunu mu kastediyorsun? :)
Silverstone FW Series FN123 Case Fan - 120 mm 2,000 rpm 23.5 dB - Nanokatalog
Vay be hocam keşke daha önceden görseydim bunu. Efsaneymiş gerçekten [emoji1]. Benim kasanın temasına da çok güzel giderdi ama ben yakın zamanda NZXT AER RGB fan kiti aldım. Bakalım belki kasanın ön tarafı için değerlendirebilirim [emoji4].

Ben de YouTube'de dolaşırken rastladım. :) Yoksa inan, varlığından bile haberim olmazdı :D
Yalnız siyah daha güzel geldi bana. Mavi sırıtır kasada şimdi. :)
Siyah-beyaz konusunda size katılıyorum hocam :)

Hocam kullandığım kasa üzerinde yapmak istediğim o kadar çok şey var ki :D. Kraken X62ler, extension led kitler, PSU&kablo saklama bölmesini beyaza boyamak vs. Hepsi de bir anda olmuyor tabi :LOL:. Bir kaç ay içerisinde tema olarak örnek gösterilececk bir kasa ortaya çıkarmayı planlıyorum, siyah-beyaz üzerine olacak tabi ki :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı