120TL oyuncu faresi öneri

Off tamam dostlar söyleyin iyi 1 tane alacağım daha da uzatmaya gerek yok bütçe 300 TL yaptım bu fiyata en iyi mouse önerin gideyim bende artık.

Attığınız linkler farklı url'lere gidiyor sanırım 9 sayfa mesaj okudum hepsinde farklı mouse'lar var konu sahibi Boss Bilişimden Razer alıyordu. Bütçe 100dü 200oldu alınan mouse 300. Herkes şaşırdı.

Ben Rival110 kullanıyorum deneyerek almıştım , memnunum. Elin büyükse rahat edersin. Ayrıca makroları da kullanışlı.

Attığınız linkler farklu url'lere gidiyor sanırım 9 sayfa mesaj okudum hepsinde farklı mouse'lar var konu sahibi Boss Bilişimden Razer alıyordu. Bütçe 100dü 200oldu alınan mouse 300. Herkes şaşırdı.

Ben Rival110 kullanıyorum deneyerek almıştım , memnunum. Elin büyükse rahat edersin. Ayrıca makroları da kullanışlı.
Rival 110 eskidi artık. Onun yerine daha kaliteli ve sensörü daha iyi olan Rival 3'ü öneririm.

Attığınız linkler farklu URL'lere gidiyor sanırım 9 sayfa mesaj okudum hepsinde farklı Mouse'lar var konu sahibi boss bilişimden Razer alıyordu. Bütçe 100DÜ 200oldu alınan mouse 300. herkes şaşırdı.

Ben Rival110 kullanıyorum deneyerek almıştım, memnunum. Elin büyükse rahat edersin. Ayrıca makroları da kullanışlı.

Hocam inan bende buralara nasıl geldim farkında değilim herkes bir şeyler dedi oradan biris buradan birisi derken ocak karıştı.

Bütçen 300 ise 300S.

Rampage önerenleri takma, onlar troll. Umarım trolldür.

Bütçe 120TL ise ve artmıyorsa;

Hocam inan bende buralara nasıl geldim farkında değilim herkes bir şeyler dedi oradan biris buradan birisi derken ocak karıştı.

Haklısın forum ortalaması 12-18 arasında fakat burda zaten herkes profesör gibi davranır. Daha geçenlerde biri mesleğimi öğretmeye çalışıyordu işte. Yine de hitaplara dikkat etmek lazım, anonimmiş gibi düşün.

Güzel mouse'lar önerilmiş, ben aralarından seçebileceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı