120TL'ye oyun önerisi

Evet parayla açman gerekiyor ondan bahsediyoruz zaten 🤣🤣 Konuyu anlamadan mesaj atmayın forumu kirletmeyin. Profiline girince kimin forumu kirlettiği belli oluyor alakasız her mesaja gülücük atan bir insansın.
Keşfederek açıyorsun haritaları. O dediklerin ekstra yerler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tomb Raider
BioShock: The Collection
İkiside var hocam

ETS 2 almak yerine ETS'den çok daha iyi bir oyun olan ATS'yi alın. En azından 50 tane saçma sapan DLC'ye para vermeden Amerika'nın yollarında gezersiniz.

O kadar iyi mi ATS? Ayrıca şimdi de 85 TL em var Doom Eternal'ın year One Pass'i ile re: 7 biohazard arasında kaldım.

İkiside var hocam

O kadar iyi mi ATS? Ayrıca şimdi de 85 TL em var Doom Eternal'ın year One Pass'i ile re: 7 biohazard arasında kaldım.
Doom eternal mükemmeldir beğenirseniz Shadow Warrior 3'e de bakın. ATS ETS'den çok daha iyi bir oyun 2015 yılında çıktı teknik açıdan birazda olsa daha iyi özellikle dış dokular konusunda ve Amerika yollarında gezmek inanılmaz bir deneyimdi avrupada her yer birbirine benzerken Amerika harbiden iyi gelmişti.

Doom Eternal mükemmeldir beğenirseniz Shadow Warrior 3'e de bakın. ATS ETS'den çok daha iyi bir oyun 2015 yılında çıktı teknik açıdan biraz da olsa daha iyi özellikle dış dokular konusunda ve Amerika yollarında gezmek inanılmaz bir deneyimdi Avrupa'da her yer birbirine benzerken Amerika harbiden iyi gelmişti.

Doom Eternal DLC'lerini aldım hocam.

İkiside var hocam

Yolları güzel ama onlineda fazla kitlesi olmadığı için sıkılırsın ATS'de.

Geri
Yukarı