12100F sisteme chipset sürücüsü nasıl kurulur?

F R O Z E N

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben hazır sistem aldım 3 aydır kullanıyorum. Sürekli takılmalar var oyun oynayamıyorum anakart üretici sitesinden gerekli sürücüleri indirince bu liste de ki uyarılar kalkıyor. Sürücüler kuruluyor fakat takılmalar devam ediyor başka bir türlü nasıl indirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Not işlemcim i3 12100F.

Ek Açıklama 2022-06-17 193206.png

Buradan indirip Setup üzerinden kurun.

Merhaba, ben hazır sistem aldım 3 aydır kullanıyorum. Sürekli takılmalar var oyun oynayamıyorum anakart üretici sitesinden gerekli sürücüleri indirince bu liste de ki uyarılar kalkıyor. Sürücüler kuruluyor fakat takılmalar devam ediyor başka bir türlü nasıl indirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Not işlemcim i3 12100F.

Eki Görüntüle 1422828
Anakartın kutusunun içinde bi CD olması gerekiyor chipset ile ilgili tüm driver kurulumları vardı içinde bi bakın.

Sürekli takılmalar var oyun oynayamıyorum anakart üretici sitesinden gerekli sürücüleri indirince bu liste de ki uyarılar kalkıyor. Sürücüler kuruluyor fakat takılmalar devam ediyor başka bir türlü nasıl indirebilirim?
O sürücüleri kurduğunda oyunlardaki takılmalar gidecek diye bir şey yok.

Oyunlarda takılma oluyorsa ilk olarak DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrardan kurmanı öneririm. Eğer işe yaramazsa ikinci adım olarak işletim sistemini farklı bir diske kurmanı öneririm. İşletim sistemini farklı bir diske kurduğunda sorun geçerse diskinde sorun var demektir.

Geri
Yukarı