12100F sisteme kule tipi hava soğutma önerisi

İllaki bir harcama yapılacaksa sisteminizi güçlendirin. RAM takviyesi gerekliyse öyle yapın veyahut anakartınız yeni işlemcilere elverişliyse işlemcinizi en azından i5 seviyesine getirebilirseniz o zaman bir fan bakmaya başlayabilirsiniz. Şu an stock fan hayli hayli yeterli kalıyor sizin için.

Anladım hocam cok teşekkür ederim yüksek ihtimal i5'e güncellemeyi düşünüyorum.
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi geceler dilerim ❤

Hocam noname bir marka gibi geldi 200-300 TL için bilinmedik bir marka tercih etmek mantıklı mı sizce.

ID-Cooling ne kadar noname olabilir?

3 önde 1 arkada egzoz fanı var ön fanlar havayı alıyor egzoz fanıda dışarı atıyor.

Şu kasadan var

Bu kasayı kullandığınıza göre PSU'nuz da Game Booster olmalı. O PSU'yu değiştirmenizi öneririm çünkü bilgisayarı çöp etme ihtimali sıvı soğutmanın sızıntı yaparak bilgisayarı çöp etme ihtimalinden çok daha yüksek. 60 derece çok iyi bu arada.

İllaki bir harcama yapılacaksa sisteminizi güçlendirin. RAM takviyesi gerekliyse öyle yapın veyahut anakartınız yeni işlemcilere elverişliyse işlemcinizi en azından i5 seviyesine getirebilirseniz o zaman bir fan bakmaya başlayabilirsiniz. Şu an stock fan hayli hayli yeterli kalıyor sizin için.

Adam sistem bana yetmiyor işlemci yükselteceğim dememiş ki. Stok soğutucunun yeterli olmayacağını düşünüp soğutucu önerisi istemiş. Soğutma hakkında problemi olmadığını anladığımıza göre bir derdi kalmamış. i5, ekstra RAM falan zorlamaya gerek yok. Önce o C4 çıkarılıp adam gibi bir güç kaynağı takılması lazım.

Son düzenleme:

Bu kasayı kullandığınıza göre PSU'nuz da Game Booster olmalı. O PSU'yu değiştirmenizi öneririm çünkü bilgisayarı çöp etme ihtimali sıvı soğutmanın sızıntı yaparak bilgisayarı çöp etme ihtimalinden çok daha yüksek. 60 derece çok iyi bu arada.

Adam sistem bana yetmiyor işlemci yükselteceğim dememiş ki. Stok soğutucunun yeterli olmayacağını düşünüp soğutucu önerisi istemiş. Soğutma hakkında problemi olmadığını anladığımıza göre bir derdi kalmamış. i5, ekstra RAM falan zorlamaya gerek yok. Önce o C4 çıkarılıp adam gibi bir güç kaynağı takılması lazım.
Ben sadece soğutucuya o kadar yüklenmemesi gerektiğini söyledim. Belki arkadaş powerı farklı kullanıyor bunu bilemem, sistem özelliklerini yazmamış sonuçta.

Bu kasayı kullandığınıza göre PSU'nuz da Game booster olmalı. O PSU'yu değiştirmenizi öneririm çünkü bilgisayarı çöp etme ihtimali sıvı soğutmanın sızıntı yaparak bilgisayarı çöp etme ihtimalinden çok daha yüksek. 60 derece çok iyi bu arada.

Kasam bu.

Game booster GB-G3309b 550W 80+ ATX USB 3.0, mesh, RGB fan, siyah kasa​

Fakat neden çöp edebileceğini anlamadım biraz açıklayabilir misiniz?
Eğer harbiden tehlikeli ise ne önerirsiniz?

Ayrıca İtopya'dan aldığım için hem kaliteli hem de sorun çıktığında garanti kapsamına gireceğini düşünüyorum.

Kasam bu.

Game booster GB-G3309b 550W 80+ ATX USB 3.0, mesh, RGB fan, siyah kasa​

Fakat neden çöp edebileceğini anlamadım biraz açıklayabilir misiniz?
Eğer harbiden tehlikeli ise ne önerirsiniz?

Ayrıca İtopya'dan aldığım için hem kaliteli hem de sorun çıktığında garanti kapsamına gireceğini düşünüyorum.
Gamebooster gamepower rampage vb. bu tür boş markaların güç kaynaklarının yapısı kalitesiz. Zorlandığında patlayıp sistem bileşenlerine zarar verebilir. gamebooster psu iyi mi diye konu açabilirsiniz emin olmak için. Psu'lar hakkında aşırı fazla bilgili değilim. Bu yüzden öneri yapmak istemem onun için de konu açabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı