12400F ve 6700XT sisteme geçmek mantıklı mı?

Çok iyi yapmışsın o zaman ben dediğim gibi çok içimi rahatlatamadım ama oyun oynuyorum iş dışında hep pcdeyim o yüzden yıllarca daha da rahat götürecek bir şey baktığında kötü de yapmadım sanırım içimi iyice rahatlatmaya çalışıyorum. :D
Hocam paranız varsa alın ne var bunda? Bilgisayar gerçekten çok güzel bir şey, herkese lazım.

Arkadaşlar merhaba. Bu akşam Vatan Bilgisayar üzerinden bu sistemden satın aldım. INTEL I5 12400F-ASUS DUAL RX6700XT O12G-PRIME H610M-K-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Şu anlık sadece GTA 5 roleplay serverı oynuyorum ama GTA6 yolda ve güncel bilgisayarım bazen yavaştan canımı sıkmaya başlamıştı, bu yüzden bu sistemi aldım. Siz ne düşünüyorsunuz, sizce iyi yapmış mıyım? Değer mi ve piyasaya göre şu anki fiyatı nasıl?
Bende bu vatandaki sistemi bulamayınca bunu satın aldım. ALPHA-ONE/Intel Core i5 12400F/ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM. aklıma yatan i5 12400f ve 6700xt kombinasyonu oldu, bir süredir araştırma halindeydim ve en sonunda satın alabildim. Dün 14K'ya 3060ti'lı sistem satıldı ama Rampage kasa ve PSU'ya güvenemedim pek. biraz kararsız kalınca almadım, bazı sitelerde acaba 500-600 farkla satın alsam mı diye düşündüm ama vazgeçtim daha sonra.

Bende bu vatandaki sistemi bulamayınca bunu satın aldım. ALPHA-ONE/Intel Core i5 12400F/ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM. aklıma yatan i5 12400f ve 6700xt kombinasyonu oldu, bir süredir araştırma halindeydim ve en sonunda satın alabildim. Dün 14K'ya 3060ti'lı sistem satıldı ama Rampage kasa ve PSU'ya güvenemedim pek biraz kararsız kalıncaalamadım, bazı sitelerde acaba 500-600 farkla satın alsam mı diye düşündüm ama vazgeçtim daha sonra.
Hocam hiçbir sistemde Frisby, GamePower, Rampage vb. marka PSU kullanılmamalı, güven olmaz. Kalitesiz ürünlere marka basıp ucuza satıyorlar.

Dostlar ben fikrimi değiştirip dün gece gördüğüm 2.200tl daha uygun olan bu sistemden aldım biraz karşılaştırmalarına baktıgımda aralarında fiyat farkı kadar performans farkı olmadıgını düşündüm şahsen, ve bu sistemi aldım. INTEL I5 12400F-ASUS RTX3060-TI-PRIME H610M-K-KIOXIA 500 GBSSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Sizin de fikirlerinizi duymak isterim. :)
Hocam ne kadara aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı