125 bin sıralama ile bilgisayar mühendisliği seçilir mi?

trotrus

Centipat
Daha fazla  
YKS sonucum 125 bin geldi ve sene boyunca bilgisayar mühendisliği istedim. Ne yazık ki YKS'den istediğim sonucu alamadım. Sizce 125 bin sıralama ile bilgisayar mühendisliği seçmeli miyim? Seçersem nereyi seçmeliyim? Mezun olduğumda iş bulur muyum?

Gelmez kanka, iyi bir bilgisayar mühendisliği okumak istiyorsan ya mezuna bırakman gerekiyor yada bilkent gibi üniversitelere ücretli giriceksin. Gidip Ağrı Dağı üniversitesi gibi üniversitelerde okuyacaksan zaten hiç okuma, zaman kaybı. (Motivasyon düşürmek değil amacım gerçekler böyle)

Son düzenleme:
Üniversite ilerideki kariyerin için sadece bir araç, 1-0 geride başlarsın ama maç hemen bitmez. Her üniversite sana temel şeyleri öğretir gerisi sende biter. Yazılım sektöründe aç kalmazsın, ben olsam tercih yapardım lakin tabiki karar senin.

YKS sonucum 125 bin geldi ve sene boyunca bilgisayar mühendisliği istedim. Ne yazık ki YKS'den istediğim sonucu alamadım. Sizce 125 bin sıralama ile bilgisayar mühendisliği seçmeli miyim? Seçersem nereyi seçmeliyim? Mezun olduğumda iş bulur muyum?

Seneye daha iyi çalışırım diyorsan gir ama her sene elemen gereken kişi sayısı artıyor o yüzden bu sonucu bile göremeyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı