Diğer 125 CC hangi motosikleti almalıyım?

taha kumru

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar para biriktiriyorum A1 ehliyetimi almama çok az kaldi ne alacağım hakkin da gram fikrim yok. Çok kararsizim ve her şey cok pahali. En azindan paramin hakkini verecek kaliteli olsun istiyorum. Drift l düşünüyordum asla önermiyorlar, yardımcı olursaniz savinirim.

Temiz bulursan ve modelini seversen CBR 125 yalnız motorun kmsine ve motoruna yağına çok dikkat et alırken sor kaç binde yağ bakımı yaptın diye (Max 5000)

Bencede CBR 125 bakımını yap bin ağa temizine bak ne güzel mesela spacy alfa alacağına 60k ya su soğutmalı CBR al daha iyi hem hızlı hem karizma var motorda.

Reis Sport almak istiyorum ya.

Sana super Sport almanı tavsiye edenler motor sahibi olmamış ya da hiç ilgilenmemiş insanlar. Maalesef CBR125 alırsan muhtemelen birçok problemi ile uğraşacaksın. Eski olsun karizma olsun dersen kafan çok ağrır. Başlangıç için drift L, 125 Duke, NS125, Benelli BN-125 gibi motorlara bakabilirsin. Mümkünse naked motor tercih etmelisin ki düşürdüğünde masrafı fazla olmasın. Fakat yine de karar senin illa 125 CC super Sport tercih edilecekse KTM 125 RC, GSX-r 125, R125 gibi motorların düşük kilometreli olanları tercih edilmeli. Alacağın motorun servis-parça durumlarına da bakmalısın. Şimdiden hayırlı olsun, tekerin düz bassın.

Geri
Yukarı