125 CC motor önerisi

Hocam illa düşüp kalkacak diye bir şey yok bisiklet sürdüyse hiç düşmedende alışabilir.
Bisiklet değil ki bu? Yanlış fren bile yapsan yere yapışıyorsun.

Ben trafikte araba sürüyorum, araba sürerken bile hayatım riske giriyor. Motorcu adamın durumu dâhâ vahim, motor üzerinde odağını kaybetsen geberip gidersin.

Ben trafikte araba sürüyorum, araba sürerken bile hayatım riske giriyor. Motorcu adamın durumu dâhâ vahim, motor üzerinde odağını kaybetsen geberip gidersin.

Bisikletle motor aynı şey değil.

Demek istediğim bisiklet sürdüyse denge kontrolü vb. alışıktır beğendiği motoru alabilir illa düşecek diye istemediği bir motoru almasın.

Vallaha motorlar aynı bisiklet gibi özellikle otomatik olanlar bir fark yok bisikletten geçtim bende hem de o kadar sürmediğim halde birkaç yıldırda motor sürüyorum ilk zamanlarımı hatırlıyorum da bisikletten daha kolay gelmişti fren konusunda otomatiklerde ön ve arka freni %50 tutucaksın aynı anda önü tutarsan teker kilitlenir düşersin arkayı tam tutarsan arka taraf kayar yapışırsın %50-50 iyidir.

Geri
Yukarı