125 CC Motor Önerisi

Hocam onun parça sıkıntısı çok ya.

GP-2 bundan biraz daha iyide onun da parça sıkıntısı çok.
Emin olun GP-2, SRK125S gibi motorlardan daha az. Daha az olmasını geçtim zaten parça ihtiyacın daha az oluyor çünkü Çinli motorlar hızlı arıza verirken Hintli motorlar genelde çok az arıza verir.

Bütçeni biraz aşıyor ama naked motor alacak olsaydım bunu alırdım.
Scooter olarak da bunu alırdım.
125cc demiş fakat naked olarak 200cc önernişsiniz. Muhtemelen A1 ehliyete uyumlu olması açısından demiştir. Ama tabi NS 200 daha iyi bence.

Hocam ücret aynı mı?

Galiba sadece harç yatırmıyorsun bir ödeme yapılmıyordu tam hatırlamıyorum 2500TL gibi bir ücretti galiba. Bence B ehliyetin varsa direkt git A2 al. Zaten sadece direksiyon sınavına gireceksin ve ücreti de çok olmaz ehliyet fark ücreti ödersin sadece.

CB125F 2. el olarak satışı da kolay moto-kuryerlik de kolay yapılır. NS'de lastik sorunu var hocam. Raider 125 de 5K daha pahalı gibi geliyor bana.
Emin ol Yuki'den ve Mondial'den iyidir motorlar.CB125 fiyatı karaborsacılar yüzünden fırlamış durumda şimdi baktım 125'den başlıyor onu eleyebilirsiniz.Raider tam fiyat performans ürünü.Ns125 için lastik değişip gidebilirsiniz.Bu bütçe ile alacağınız bütün lastikler yine bu ayarda olacaktır ona çok takılmayın.B ehliyetle kullanacağım demişsiniz.İlk öncelikle 2 yıllık B ehliyete ve 5 yıl içinde ehliyeti kaptırmaman gerekiyor.Harç ücreti yatırmıyorsun diye biliyorum ama normal ehliyet parasının yarısını ödüyorsun diye hatırlıyorum.Bu şekilde yapacağınıza gidin A2 ehliyet alın.İleride yükseltmek istediğinizde cebinizden ücret çıkmaz en azından.

Geri
Yukarı