1250 TL mouse önerisi

Bütçe
1200-1300
Peki dostum o zaman bana lütfen açıkla 1000TL'lik mouse, tek tıkta 5 mermi atarken, 400 liralık 1 mermi mi atıyor bir daha iyi mi aim alıyor?
Malzeme kalitesi, kronik sorunlar, ağırlık, raporlama hızı, gecikme süresi, tıklama ömrü, pil ömrü, sensör hassasiyeti. Sana başka konudaki yazımdan ss ile bir örnek vereyim.
Screenshot_20231127-130516_Chrome~2.png

ek olarak o mouse u o zamanın ~200, şimdinin ~400 tlsine almıştım şuan 600 tl.
ve fare 173gramdı 2 sene nasıl kullandım bilmiyorum aklım almıyor.
m3 ün tıklama ömrü 80 milyon, r23 10 milyon
m3 58 gram, r23 178 gram 😀.
3 cm kalınlığındaki ahşap masanın altındaki kasanın ardındaki usb ye bağlı alıcı, bağlantıda kopukluk yaptığı için (arada 1 metre var) kasanın önündeki usb girişlerine takmak zorunda kalıyordum.
r23ün sensörünün de ara sıra teklediğini belirteyim.
Ekran görüntüsündeki sorunları, fare yerine tuğla kullanıyormuş hissiyatını, sürtünmeyi azaltmak yerine artıran skatezleri, 8 kat daha kısa tıklama ömrünü, zayıf bağlantıyı, ve sadece taş gibi her hareketinde köstek olan kablosunu bağlamak için bile koca bir alt tabanı sökmeyi istemiyorsan 1200 tlyi vereceksin.

Son düzenleme:
Belki konuyu görüp gelenler olmuştur Gaming gecesi indirimlerinde MSI Clutch GM41 Wireless 1K ya aldım bilginiz olsun.

Uzunkullanım:

Aradabir temassızlık yapıyor ama düşüncem mouse paddan dolayı olabilir onun dışında pili çok uzun süreler gidiyor %100 şarjı bir buçuk hafta gibi kullanmışlığım oldu eğer şu anki fiyatına bütçeniz yetiyorsa almanızı öneririm ayrıca ben aldıktan 2-3 defa sonra Gaming gecesine tekrar indirime girdi bilginize aradabir giriyor indirime alacaklara tavsiye ederim güzel mouse.

Yeni konular

Geri
Yukarı