1250 TL oyuncu kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Wazn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 951
Hocam void elite'de mikrofon ses düzeyinin az olduğunu söylüyorlar bir bilgin var mı?
Eğer böyle bir sorun yaşarsan bu konudaki söylenilenleri yaparak çözebilirsin.

Kablo için V2 Xden vazgeçilmez. Ki kaldı ki kötü de değil ki...
Evet örgü değil belki de, çok ince ama esnek yapmışlar kopma olması imkansız gibi bir şey normal kullanımda. Ki ben normal kullanmıyorum. 1 yıldır kullanıyorum belki 500 defa takıldım. Hiçbir şekilde kopacak gibi durmuyor. Aşırı esnek. O konuda sıkıntınız olmasın. Ama ses kartı olmaması büyük eksi. Bence biraz bekleyip, bütçeyi arttırıp V2 alın. Çok daha iyi.

V2 kullanıyorum ses kalitesi gayet iyi mikrofonuda güzel bütçe çıkabiliyorsan alınır kablosu ince evet ama dandik değil.

Hocam bende almayı düşünüyorum da önceki kulaklığımın dışı deri kaplamaydı zamanla soyuldu her tarafı kavladı çok kötü oldu, her yerime dökülüyordu resmen kulaklık. Bugün alışveriş merkezinde V2'yi inceledim onunda bazı kısımları deri, dökülme kavlama vs. var mı acaba?

Hocam bende almayı düşünüyorum da önceki kulaklığımın dışı deri kaplamaydı zamanla soyuldu her tarafı kavladı çok kötü oldu, her yerime dökülüyordu resmen kulaklık. Bugün alışveriş merkezinde v2'yi inceledim onunda bazı kısımları deri, dökülme kavlama vs. var mı acaba?

Yok, Türkiye'de aşırı popüler bir kulaklık ve hiç öyle bir şikayet duymadım. Ha diyorsanız ben alıp 10 yıl kullanacağım, o zaman da Razer'a yazarsınız ben 7 yıldır 10 yıldır vs kulaklığınızı kullanıyorum, deriler söküldü, bana ped yollayın dersiniz gönderirler. Bu kadar basit. Ama 3 yıllık kullanımla soyulmaz.

Yok, Türkiye'de aşırı popüler bir kulaklık ve hiç öyle bir şikayet duymadım. Ha diyorsanız ben alıp 10 yıl kullanacağım, o zaman da Razer'a yazarsınız ben 7 yıldır 10 yıldır vs kulaklığınızı kullanıyorum, deriler söküldü, bana ped yollayın dersiniz gönderirler. Bu kadar basit. Ama 3 yıllık kullanımla soyulmaz.

Sadece pedler soyulsa iyi kafa bandı da çok kötü soyuluyor bir soyuldumu, o yüzden özellikle kumaş gibi pedli kulaklık arıyorum. Razer'in kumaş pedli kulaklığı var mıdır acaba?

Sadece pedler soyulsa iyi kafa bandı da çok kötü soyuluyor bir soyuldumu, o yüzden özellikle kumaş vs. arıyorum. Razer'in kumaş pedli kulaklığı var mıdır acaba?

Pad'leri zaten kumaş, Pad'in dış kısmı deri sadece. Ben 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yok. Sorun olmaz kimse de sorun yaşamıyor kolay kolay zaten. Siz bir kere kafaya koymuşsunuz deri almamayı.

Pad'leri zaten kumaş, Pad'in dış kısmı deri sadece. Ben 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yok. Sorun olmaz kimse de sorun yaşamıyor kolay kolay zaten. Siz bir kere kafaya koymuşsunuz deri almamayı.

Kulaklığı inceledim zaten elime alıp. Kafa bandı kısmı ve pedlerin dış kısmı deri, korkum kafa bandının kavlaması. Eski kulaklığımda yaşadığım sorunu gören 10 kişiden 9'unun bir daha deri kulaklık almamaya yemin edebileceğini çok rahat garanti ederim. İnsanın başına böyle kötü bir tecrübe gelince ona göre hareket ediyorum doğal olarak, benim için önemli bir kriter.

Kulaklığı inceledim zaten elime alıp. Kafa bandı kısmı ve pedlerin dış kısmı deri, korkum kafa bandının kavlaması. Eski kulaklığımda yaşadığım sorunu gören 10 kişiden 9'unun bir daha deri kulaklık almamaya yemin edebileceğini çok rahat garanti ederim. İnsanın başına böyle kötü bir tecrübe gelince ona göre hareket ediyorum doğal olarak, benim için önemli bir kriter.

Açıkçası benim kulaklığın da kafa kısmında deri de birazcık bozulma oldu ama soyulma vs kesinlikle olmadı. Deri de ki bozulma da benim odanın 33 derecenin altına inmemesi ve benim şıpır şıpır terlememden kaynaklı herhalde.

Açıkçası benim kulaklığın da kafa kısmında deri de birazcık bozulma oldu ama soyulma vs kesinlikle olmadı. Deri de ki bozulma da benim odanın 33 derecenin altına inmemesi ve benim şıpır şıpır terlememden kaynaklı herhalde.
Bende Mersinde oturuyorum, çoğu zaman hava çok sıcak oluyor. Belki de deri kulaklığın dayanmama sebebi odur.

Geri
Yukarı