1250 TL'ye beyaz mouse önerisi

Bütçe
1250
Hocam yazılım olarak Asus TUF M5 çok güzel ama scroll atlama sorunu var. Scroll tozlanıyor, mousenin içini açıp scrollü söküp oraya üflemezsen scrollü bir yöne çevirirken arada ters yönde ilerliyor.

Hocam yazılım olarak Asus TUF M5 çok güzel ama scroll atlama sorunu var. Scroll tozlanıyor, mousenin içini açıp scrollü söküp oraya üflemezsen scrollü bir yöne çevirirken arada ters yönde ilerliyor.
Bu sorunun birebir aynısı Corsair Glaive Pro RGB modelinde yaşadım. Sürekli temizlemek gerekiyordu. Sonra plastiği yalama oldu boşa dönmeye başladı :(

g305 almayın, ağır, tuşlarında çift tıklama problemi olabiliyor ve her yıl pil parası da eklemeniz gerek kendisine. Piyasaya bayağıdır bakmıyorum ama darmoshark m3/dragonfly vgn fareleri bin lira civarına iyidir. Aliexpress üzerinden veya yurtdışından o fiyatlara bulunur diye düşünüyorum. -amazon'da da farklı ilanlarla satılıyorlardı sanki oraya da bakabilirsiniz- 45 dolar civarı bir fiyatı var yurtdışında dragonfly'ın.
EDIT: *lan doğru dolar oldu 26 nereye alıyoruz o fiyata ahahaha. Eliniz süper minikse orochi v2 beyaz alın sarı siteden 800tl'ye var şu an. Değilse de o fiyata açık ara en iyisi darmoshark m3 sarı sitede var 1100'tl, GET uygulamasıyla alın fare zaten yeni çıktı yani sıfır ayarındadır.

Son düzenleme:
Valla bu bütçeyle kablolu mouse alırsanız paraya yazık edersiniz. Tavsiyem setup kuruyorsanız tamamen wireless temiz bir setup kurun hem çok iyi görünecek, hem de çok rahat olacaktır.

Geri
Yukarı