12500 TL'ye RX 6600 XT sistem alınır mı?

•Sapphire RX 6600 XT.
•Ryzen 3 3300X.
•Silicon Power 16 GB RAM.
•WD Blue 1 TB hard disk.
•FSP Hydro K 500W PSU + FSP CMT 141 kasa.
•B450 S2H.

Son olarak termal macun, fan ve SATA kablosu var. Bunlar neredeyse 12500 TL tuttu. Bu fiyata bu sistem alınır mı?

1 TB HDD yerine bütçe yetiyorsa 500 GB SSD de yapabilirsin. İleride HDD eklersin. SSD hızı önemli, özellikle de böyle bir sistemle oynayacağın büyük oyunları düşünürsek.

Hocam arkadaş için toplayacağım sadece hikaye oyunu oynayacak. Hikaye oyununda SSD'nin pek önemli olmadığını düşündüm.

Hocam arkadaş için toplayacağım sadece hikaye oyunu oynayacak. Hikaye oyununda SSD'nin pek önemli olmadığını düşündüm.

Hikayeli oyunlarda tam tersi SSD önemli. Büyük açık dünya, yükleme süreleri vb. HDD hızı ile SSD arasında önemli fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hikayeli oyunlarda tam tersi SSD önemli. Büyük açık dünya, yükleme süreleri vb. HDD hızı ile SSD arasında önemli fark var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam arkadaşın hızı pek kafaya yakacağını düşünmüyorum fakat illaki SSD lazım diyorsanız yanına 240 GB SSD alabilirim.

Geri
Yukarı