12500H veya 11800H işlemcili laptop önerisi

idealsistemim

Centipat
Daha fazla  
16 GB RAM'li, 512 GB SSD'li, 12500H işlemcili veya 11800H işlemcili, gerçekten iyi olduğunu düşündüğünüz, iş için kullanılacak (ekran kartının çok iyi olmasına gerek yok, 4 GB herhangi bir kart yeterlidir), ısınma sorunu olmayan ve ekranı çok kötü olmayan...

Kısacası fiyat kazanç oranı iyi modelleri rica etsem paylaşabilir misiniz?

16 gb ram'li 512 gb SSD'li 12500H işlemcili veya 11800H işlemcili gerçekten iyi olduğunu düşündüğünüz , iş için kullanılacak ( ekran kartının çok iyi olmasına gerek yok, 4 gb herhangi bir kart yeterlidir ), ısınma sorunu olmayan ve ekranı çok kötü olmayan,

kısacası Fiyat kazanç oranı iyi modelleri rica etsem paylaşabilir misiniz ?

Bu cihazın ekranı çok sallanıyor bildiğim kadarıyla.

@messinicocugu

merhaba iş için kullanılacak stabil, soğutma sistemi iyi , gündüz uzun süre kullanımda pes edip error vermeyecek bir laptop arıyorum.

Kullandığım iş programları mühendislik, render, çizim , edit vs gibi CPU yoran programlar değil, hatta CPU kullanımı % 20-30 max , hatta GPU da istemiyor ama çok çekirdek ve H serisi ,-- intel tercih- istiyor

tavsiye deceğiniz legion, Legion 5 Pro gibi cihazlar neler olabilir.?

12700H, 11800H gibi işlemciler.

bütçe ucu açık 25 te olsa keşke , 45 te.. olsa..

@messinicocugu

Merhaba iş için kullanılacak stabil, soğutma sistemi iyi, gündüz uzun süre kullanımda pes edip error vermeyecek bir laptop arıyorum.

Kullandığım iş programları mühendislik, render, çizim, edit vs gibi CPU yoran programlar değil, hatta CPU kullanımı % 20-30 Max, hatta GPU da istemiyor ama çok çekirdek ve H serisi,-- Intel tercih- istiyor

Tavsiye deceğiniz Legion, Legion 5 Pro gibi cihazlar neler olabilir?

12700H, 11800H gibi işlemciler.

Bütçe ucu açık 25'te olsa keşke, 45'te. Olsa.

Ekran kartı hiç gerekmmiyorsa buna bakabilirsin:
Az da olsa gerekiyorsa buna bak:

daha bilindik markalar gerekiyor. Ekran kartı gerekiyor ama 3070 olsun vs olsun gibi değil. 4gb 128 bit yeterli.

Benim işim riske atılmayacak bir iş, o yüzden non-stop makinanın teklememesi lazım.

ve benzerleri..

Daha bilindik markalar gerekiyor. Ekran kartı gerekiyor ama 3070 olsun vs olsun gibi değil. 4 GB 128 bit yeterli.

Benim işim riske atılmayacak bir iş, o yüzden non-stop makinenın teklememesi lazım.

Ve benzerleri.

Attığım GameGaraj zaten MSI Crosshair 15 kasa kullanıyor hocam soğutması falan iyi yani.
İlla marka isterseniz buna da bakabilirsiniz hocam:

Geri
Yukarı