125cc Motorsiklet ve Ekipman Önerisi

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar A1 ehliyet için birkaç ay sonra motor alacağım önerilerinizi bekliyorum.
Aklımda CBR 125, Aprillia RS4 125 var ancak aprilia Türkiye'de kullanan pek yok sanırsam, ayrıca parça fiyatları ucuz olacak CBR 125'in parçaları ucuz mudur?
Ayrıca Ekipman'da lazım ancak motoru alacağımız kişi ekipman'ı da yanında verirse gerek kalmaz. Yakıt konusu önemli değil.

Motor için Bütçe: 11.000 TL
Ekipman için Bütçe: 1300 TL
Boy 1.74 Kilo 61.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aprilia abisi RSV gibi oturuşu yeni başlayan için yorucu olabilir özellikle dik oturmanız sizin için daha önemli çünkü dik oturmak yola hakiminizi arttırır. Yedek parça konusunda bilgim yok bu yüzden CBR 125 öneriyorum.

Aprilia abisi RSV gibi oturuşu yeni başlayan için yorucu olabilir özellikle dik oturmanız sizin için daha önemli çünkü dik oturmak yola hakiminizi arttırır. Yedek parça konusunda bilgim yok bu yüzden CBR 125 öneriyorum.
Aslında Cross motor düşünüyorum CBR 125 Ve Dirt Bike arasında kaldı. Dediğiniz gibi cbr 125 gibi sport tarzı m otorlarda hakimiyet az ancak şu an hangisini seçeyim karar veremedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı