Motorsiklet için ekipman önerisi

KONYALI42I

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar. Ben kask alacaktım beğenmiştim. Alacagım kask Nitro Aikido kasktı. Herkes 200 250 TL arası diyor N11'de 500 TL. Kendi sitesinde de bulamadım kaskı. Eğer bu kaskı siz biliyorsanız alınacak yer konusunda yardımcı olursanız şimdiden sag olun. Bir de birkaç ekipman tavsiyesi verirseniz 200 300 TL ceket, 200 TL'lik motor koruma takozu... Bu arada bende CF Moto 150 NK var. Şimdiden sag olun yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar. Ben kask alacaktım beğenmiştim. Alacagım kask Nitro Aikido kasktı. Herkes 200 250 TL arası diyor N11'de 500 TL. Kendi sitesinde de bulamadım kaskı. Eğer bu kaskı siz biliyorsanız alınacak yer konusunda yardımcı olursanız şimdiden sag olun. Bir de birkaç ekipman tavsiyesi verirseniz 200 300 TL ceket, 200 TL'lik motor koruma takozu... Bu arada bende CF Moto 150 NK var. Şimdiden sag olun yorumlarınız için.
351,92 TL düşmüş şuanda n11'de. Biraz daha araştırdım ama bulamadım diğer sitelerde ama zaten sharptan 5 yıldız almış kask öyle ucuza olmaz.
MT Revenge'de var güzel diyorlar aynı fiyat zaten (başka alternatif istersen)
Durt'un montlarına bakabilirsiniz güzel F/P ürünü diyorlar ve yanında yazlık eldiveni veriyorlar n11'de var modelleride güzel bende yakında bir tanesini alacağım ve kalitesinede iyi diyorlar.

ben ns1 almıştım 150 tl ye arkadaşımda ns2 hediye etti şuan onu kulanıyom mont filen alınca 2sini satarım para eklerim daha iyi bir kask alırım elbiseye bakacagım bide sizden bişi isticem bende cfmoto150nk var ona göre kütük varmı

koruma takozu yani şimdi yamaha alırım uymaz filen hem götü durur yamaha amlemi cfmoto alakasıs olur

ben ns1 almıştım 150 tl ye arkadaşımda ns2 hediye etti şuan onu kulanıyom mont filen alınca 2sini satarım para eklerim daha iyi bir kask alırım elbiseye bakacagım bide sizden bişi isticem bende cfmoto150nk var ona göre kütük varmı

koruma takozu yani şimdi yamaha alırım uymaz filen hem götü durur yamaha amlemi cfmoto alakasıs olur

(Bayilere bir sormalısın yada internetten takozu ara ben bilmiyorum.)

Takozu bilmiyorum ama 150TL'lik kasa güvenilmez. Az bir hızda bile karpuz gibi patlar. 300 TL civarında sharptan 5, 4 yıldız almış kasklara bir an önce geçmelisin. Sonuçta kask 1 kere lazım oluyor oda kaza anında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı