125Hz vs 4000Hz mouse farkı hissedilir mi?

Babam bile 4000Hz'e gerek kalmadan 1000Hz görünce masaüstünde hissetmişti farkı öyle diyeyim yani.

1000 Hz bence genel olarak ideal, eğer ekran ve sistem iyi ise 2KHz daha mantıklı tabii, fakat 4KHz ile kablosuz kullanımda pil ömrü etkilenecektir, CPU kullanımı da artacak buna değecek bir fark yok bence, 2K iyidir.

Bu kadar kafayı takıyorsanız kablolu kullanabilirsiniz. Kablolu her zaman çok daha iyidir. Seste klavyede farede oyun kollarında. O kadar da kafaya takmıyorum diyorsanız zaten 1000hz yeterli.

Bu kadar kafayı takıyorsanız kablolu kullanabilirsiniz. Kablolu her zaman çok daha iyidir. Seste klavyede farede oyun kollarında. O kadar da kafaya takmıyorum diyorsanız zaten 1000Hz yeterli.

Şahsen kabloluya göre kablosuz çok daha iyi oyunlarda, eğer iyi bir modelse tepki süresi kablolulara göre 4 kat daha iyi oluyor ve oyunlarda kablodan dolayı rahat çevrilmiyor mouse

Şahsen kabloluya göre kablosuz çok daha iyi oyunlarda, eğer iyi bir modelse tepki süresi kablolulara göre 4 kat daha iyi oluyor ve oyunlarda kablodan dolayı rahat çevrilmiyor mouse
Kablosuzun tepki süresi kabloludan daha iyi olamaz. Fizik bu. Fakat ergonomi, kablo takılıyor gibi argümanlara katılıyorum. Rahatlık kablosuzda.

Geri
Yukarı