125TL bütçe mouse önerisi

Bu kadar kompakt fareleri sevmiyorum ve elimi yatay biçimde tutuyorum, başa öneriniz var mı?
Hero 16K sensörü kullanıyor. Tasarımı dediğiniz gibi daha iyi olabilirdi lakin bence kabul edilebilir. Bütçeyi 20 TL aşabilirseniz HP Omen 400'ün bir üst modeli olan HP Omen 600'e bakabilirsiniz:

Aynı Mouse'u kullanıyorum 7-8 senedir sanırım. Daha iyi bir mouse bulamadım şahsen. XL-750BH'ı çok seven birini daha bulmak sevindirdi.

Driver sorunu yok ki. Kendi sitesinde var sürücüsü ve makrosu çok ucu açık bir şekilde ayarlanabiliyor.

Hocam X7 yazınca çıkan mouse yorumlarında macro menüsü çok karışık gibi birkaç yorum görmüştüm.

Hocam X7 yazınca çıkan mouse yoeumlarında macro menüsü çok karışık gibi birkaç yorum görmüştüm.
Hayır çok kullanışlı bir makro menüsü var. Biraz belki başta karışık gelir ama 15 dakikanı alır çözmek. Ve makroya her şeyi yaptırabiliyorsun.

Alınır mı?

Hocam bu fiyata bana göre alınmaz Corsair katar var. Ben büyük ihtimal onu alacağım fiyatı sabit onun. Bu dün indirimle 160TL oldu. Bugün 177TL'den 190 olmuş.

Geri
Yukarı