128 GB flash bellek önerisi

meghka06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda tuttuğum video ve fotoğrafları depolamak için 128 GB'lık bir flash bellek almak istiyorum.

Bunu almayı planlıyorum. Kullanan varsa nasıl bir deneyim sunduğunu söyleyebilir mi? Ayrıca başka bir öneriniz varsa ona da bakabilirim.
kioxia 128gb modeli aldım. 25mb yazma hızı veriyordu.

Ultra flairdan uzak dur. Yüksek boyutlu dosya aktarımı yaptığın zaman metal gövde çok ısınıyor ve donuyor.
Metal olduğu için içindeki ısıyı dışarı vuruyor hocam, metal flash belleklerde normal olan bir durum. Donma sorununu ben hiç yaşamadım.

Metal olduğu için içindeki ısıyı dışarı vuruyor hocam, metal flash belleklerde normal olan bir durum. Donma sorununu ben hiç yaşamadım.
Hocam metal gövde fırın gibi pişiriyor ve donuyor. Sende varsa, en az 10 GB tek parça bir dosya atmayı dener misin? Ayrıca öneri olarak, bunun yerine elime Made in Japan bir Kioxia geçti taş gibi.

Hocam metal gövde fırın gibi pişiriyor ve donuyor. Sende varsa, en az 10 GB tek parça bir dosya atmayı dener misin? Ayrıca öneri olarak, bunun yerine elime Made in Japan bir Kioxia geçti taş gibi.
Cruzer Glide da güzel model. O bakılabilir metal istenmiyorsa.

Hocam metal gövde fırın gibi pişiriyor ve donuyor. Sende varsa, en az 10 GB tek parça bir dosya atmayı dener misin? Ayrıca öneri olarak, bunun yerine elime made in japan bir Kioxia geçti taş gibi.

Made in japan Kioxia demişsiniz. Farklılıklar içeriyor mu kendi içlerinde? Yukarıdaki arkadaşın attığı Kioxia marka flash bellek alınır mı?

Made in japan Kioxia demişsiniz. Farklılıklar içeriyor mu kendi içlerinde? Yukarıdaki arkadaşın attığı Kioxia marka flash bellek alınır mı?
Muhtemelen Japonya üretimidir. Japonya üretimi olup olmadığı arkasında yazıyor. Elbette Japon malı olmasının dayanıklılık açısından farkı vardır. Kioxia veya @Endless Kaan hocamın önerdiği Cruzer Glide alabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı