128 GB+ USB Önerisi

dijitalbaron

Decapat
Öncelikle herkese esenlikler dilerim.

128 GB veya daha üstü kapasiteli bir USB almak istiyorum.
Benim için en ama en önemli özelliklerinden bir tanesi, fiziksel hasarlara karşı sağlam olması.
Diğer özellikleri de;
•Okuma/yazma hızının yüksek olması (mp4, mpg, mov dosya formatları başta olmak üzere depolama yapılacak.),
•Kullanım alanı doldukça asgari düzeyde yabaşlaması,
•USB 3.1 veya üstü olması,
•128 GB veya üstü olması.

Siz sormadan söyleyeyim; o paraya SSD alabilirim ama belirli sebeplerden ötürü ne SSD, ne HDD almak istemiyorum.
Zaten ziyadesiyle harici diskim var.

Öncelikle herkese esenlikler dilerim.

128 GB veya daha üstü kapasiteli bir USB almak istiyorum.
Benim için en ama en önemli özelliklerinden bir tanesi, fiziksel hasarlara karşı sağlam olması.
Diğer özellikleri de;
•Okuma/yazma hızının yüksek olması (MP4, MPG, mov dosya formatları başta olmak üzere depolama yapılacak.),
•Kullanım alanı doldukça asgari düzeyde yabaşlaması,
•Usb 3.1 veya üstü olması,
•128 GB veya üstü olması.

Siz sormadan söyleyeyim; o paraya SSD alabilirim ama belirli sebeplerden ötürü ne SSD, ne HDD almak istemiyorum.
Zaten ziyadesiyle harici diskim var.

Bu ürünü önerebilirim. Sağlam olacağını düşünüyorum. Hızlı olmasından şüphem yok. Yorumlar zaten gayet iyi. Kingston

Sandisk Extreme Pro serisi. Hem yuksek hizda okuma - yazma yetenegi var hem de oldukca saglam bir urun. Ek olarak fazla isinmadigi icin uzun dosya aktarimlarinda performans dususu yasamaz. USB bellekler icin en onemli sey isinma. Kucucuk veya tamamen plastikten urun yapiyorlar sonra isininca performansi yuzde 50-60 dusuyor.

Sandisk Extreme Pro serisi. Hem yuksek hizda okuma - yazma yetenegi var hem de oldukca saglam bir urun. Ek olarak fazla isinmadigi icin uzun dosya aktarimlarinda performans dususu yasamaz. USB bellekler icin en onemli sey isinma. Kucucuk veya tamamen plastikten urun yapiyorlar sonra isininca performansi yuzde 50-60 dusuyor.
Evet hocam. Dediğiniz gibi, 7x5 santimlik SSD’lerin çok çok küçültülmüş halleri, ısınmaları büyük bir sorun. Örnek ürün atabilir misiniz acaba?

Geri
Yukarı