128 MB VRAM ile Absolute Drift oynanabilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam ekran kartınız yok. Dahili olarak kullanıyorsunuz. Bir deneyin olmaz ise bios ayarlarından ram vermeyi deneyebilirsiniz. 512MB üzerine çıkmanızı tavsiye etmem. İşe yarayacaktır oyunu akıcı bir şekilde oynarsınız diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam tam olarak bu video mu?

@koray105 @PhoenixTech @Lodge hocalarım denedim bu arada bugün. Drop olmadan açılıyor ama en düşük kalitede ve akıcı değil tahminim 25-35 FPS, FPS ölçerim yok bir tane önerirseniz sevinirim. Bir de oyunu Revo Uninstaller ile mi silmek daha iyidir yoksa Epic Games'ten mi?

@koray105 @PhoenixTech @Lodge hocalarım denedim bu arada bugün. Drop olmadan açılıyor ama en düşük kalitede ve akıcı değil tahminim 25-35 FPS, FPS ölçerim yok bir tane önerirseniz sevinirim. Bir de oyunu Revo Uninstaller ile mi silmek daha iyidir yoksa Epic Games'ten mi?

Epic Games'ten silin.
Bir de Intel kartlarda VRAM arttırmanıza gerek yok gerekirse o zaten kendi VRAM'i aşıp RAM'den alacaktır.

Epic Games'ten silmeniz daha iyi olacaktır. FPS ölçer için MSI Afterburner.

Geri
Yukarı