12800 TL'ye nasıl bir sistem toplanabilir?

Punish3r

Attopat
Bu kasa benim için yeterli ama 1000-1500 TL bütçe artırırsan arada çok büyük performans farkı olacak daha karlı olacaksın diye uyarısı önerisi olan varsa yardımcı olursa memnun olurum. Bundan fazlası benzin gibi elektrik yakar benim fazlasıyla yeterli sistem.
  • R5 5500 işlemci
  • ASUS AMD Radeon RX 6600 Dual ekran kartı
  • ASUS Prime B450M-A II anakart
  • 16 GB DDR4 3200 MHz bellek
  • Kingston NV1 SSD 500 GB
  • Antec NX291 kasa
Fiyat: 12800 TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yeterli ve iyi sistem şu an yapılacak tek yükseltme Ryzen 5 5500 yerine Ryzen 5 5600 takılması olabilir 1200 TL farkla.

PSU ve Kasa kötü.
Bu kasa benim için yeterli ama 1000-1500 TL bütçe artırırsan arada çok büyük performans farkı olacak daha karlı olacaksın diye uyarısı önerisi olan varsa yardımcı olursa memnun olurum.
İkisinin de parçaları fena değil, hangi işlemciyi istiyorsan ona göre seç. Benim tercihim İntel işlemci olan olurdu.

PSU ve Kasa kötü.

İkisinin de parçaları fena değil, hangi işlemciyi istiyorsan ona göre seç. Benim tercihim İntel işlemci olan olurdu.
İntel demek serin ve sorunsuz demek, 13K bütçeye çıkan en iyi sistemse bunu aldım listeye. Müsait olunca karşılaştırmaları yapacağım.

Farklı bir şey ima etmiştim ama neyse fazla kurcalamaya gerek yok. Yanına bu monitörü seçtim fazla mı kalır sence. https://www.hepsiburada.com/asus-tu...iDdZK1i5v2n644bRtWRoCAMsQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
RX 6600 için en iyisi 1080P zaten. Onun dışında monitör kötü değil, IPS istiyorsan buna bakabilirsin. Kötü bir monitör değil ve şu an 2900 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı