Çözüldü 1280x1024 monitör kayıtlı 1080p ayarından dolayı görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim sorunum monitörün siyah ekranda kalması. Önceden 1920x1080 destekleyen monitörüm vardı ekran kartına bağlı. Bu monitörü sattıktan sonra 1280x1024 destekleyen monitör taktım. Doğal olarak 1080 çözünürlükte kaldı ekran kartı bundan dolayı 1024 monitör ile görüntü alamıyorum. Onboardda görüntü veriyor fakat ekran kartında görüntü vermiyor. Ekran kartının çözünürlüğü nasıl 1024 çözünürlüğe çekeriz? GT 730 ekran kartı. Onboard bağlı olduğu için Nvidia Denetim Masası’na da girmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evinde illaki televizyon vardır, televizyona bağlamayı dene.
Televizyona bağlayıncada görüntü vermiyor.
Arkadaşlar problemimi kendi yöntemlerim ile çözdüm. Derler ya Türklerin aklı ya kaçarken yada s.çarken akıllarına gelirmiş. Nasıl yaptığımı anlatayım öncelikle sistem onboarda iken teamviewer kurdum aynı şekilde telefon tablet vs. Sonra programa kendi mailim ile kayıt olup bilgisayarı epostaya atadım. Bilgisayarı kapattım ve ekran kartı ile bilgisayarı başlattım. Açıldıktan sonra görüntü ayarı yapmayı denedim oldu fakat program kapatılınca eski haline dönüyordu. Bilgisayarımın şifre ekranı var teamviewer ile şifre ekranına gelip teamvieweri telefondan kapattım. Böylece sadece şifre ekranı kalmış oldu ve düzeldi :)
Evinde illaki televizyon vardır, televizyona bağlamayı dene.
Televizyona bağlayıncada görüntü vermiyor.
Arkadaşlar problemimi kendi yöntemlerim ile çözdüm. Derler ya Türklerin aklı ya kaçarken yada s.çarken akıllarına gelirmiş. Nasıl yaptığımı anlatayım öncelikle sistem onboarda iken teamviewer kurdum aynı şekilde telefon tablet vs. Sonra programa kendi mailim ile kayıt olup bilgisayarı epostaya atadım. Bilgisayarı kapattım ve ekran kartı ile bilgisayarı başlattım. Açıldıktan sonra görüntü ayarı yapmayı denedim oldu fakat program kapatılınca eski haline dönüyordu. Bilgisayarımın şifre ekranı var teamviewer ile şifre ekranına gelip teamvieweri telefondan kapattım. Böylece sadece şifre ekranı kalmış oldu ve düzeldi :)

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı