12cm kasa fanı önerisi

omrksr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 4 adet 12cm kasa fanı lazım. Ama şöyle bir durum var, anakartta 3pin yeri maalesef yok. Molex dediğimiz yani direkt güç kaynağından beslenecek fan gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz? Bütçe 4 fan için 250-300 TL.

Rampage 12cm Double Ring 5 Renk Ledli Gökkuşağı Kasa Egzoz Fanı​

Arctic F12, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) - Kasa Fanı - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik 66 TL tanesi.

Rampage 12cm Double Ring 5 Renk Ledli Gökkuşağı Kasa Egzoz Fanı​

4C-120'nin 6C-120'pek bir farkı yok onun yerine şuan indirimde olan 6C-120'yi almak daha mantıklı. RAMPAGE 6C-120 120mm Double Ring 6 Renk Aydınlatmalı Kasa Fanı | ITOPYA

Bu arada indirimin bitmesine 1.30 saat var haberiniz olsun. Bende 1 tane sipariş verdim bu fandan bugün.

Molexe fanları direk bağlamayın, son hızda dönerler ve çok ses çıkarırlar, ömürleri de kısalır, satadan güç alan , hız kontrollü olan bir hub alıp fanları onunla kullanırsanız , çok daha rahat edersiniz.

Demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Fan kontrolcüsü olan 4lü paketlerde satılan set fanlardan mı bahsediyorsunuz?

Hocam attığınız arctic fanı pmw girişli ayrıca ben işlemci soğutucusu olarak arctic kullanıyorum biliyorum çok kaliteli bir marka olduğunu ama anakartımda yer yok.
Anakartınızdaki fan girişleri dolu mu ?
Evet.

Böyle bir ürün alın, bununla yeni alacağınız fanları kullanın. molex e hiç bağlamayın.

Anakartınızdaki dolu olan sistem fan girişini sökün, söktüğünüz fanı da bu hub a takın. Bu hubın çıkışını anakartınıza söktüğünüz yere takın bağlayın. Yeni aldığınız fanları da buna bağlayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…