12cm kasa fanı önerisi

omrksr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 4 adet 12cm kasa fanı lazım. Ama şöyle bir durum var, anakartta 3pin yeri maalesef yok. Molex dediğimiz yani direkt güç kaynağından beslenecek fan gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz? Bütçe 4 fan için 250-300 TL.

Merhaba, 4 adet 12cm kasa fanı lazım. Ama şöyle bir durum var, anakartta 3pin yeri maalesef yok. Molex dediğimiz yani direkt güç kaynağından beslenecek fan gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz? Bütçe 4 fan için 250-300 TL.

Rampage 12cm Double Ring 5 Renk Ledli Gökkuşağı Kasa Egzoz Fanı​

Arctic F12, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) - Kasa Fanı - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik 66 TL tanesi.

Rampage 12cm Double Ring 5 Renk Ledli Gökkuşağı Kasa Egzoz Fanı​

4C-120'nin 6C-120'pek bir farkı yok onun yerine şuan indirimde olan 6C-120'yi almak daha mantıklı. RAMPAGE 6C-120 120mm Double Ring 6 Renk Aydınlatmalı Kasa Fanı | ITOPYA

Bu arada indirimin bitmesine 1.30 saat var haberiniz olsun. Bende 1 tane sipariş verdim bu fandan bugün.

Molexe fanları direk bağlamayın, son hızda dönerler ve çok ses çıkarırlar, ömürleri de kısalır, satadan güç alan , hız kontrollü olan bir hub alıp fanları onunla kullanırsanız , çok daha rahat edersiniz.

Molexe fanları direk bağlamayın, son hızda dönerler ve çok ses çıkarırlar, ömürleri de kısalır, satadan güç alan , hız kontrollü olan bir hub alıp fanları onunla kullanırsanız , çok daha rahat edersiniz.
Demek istediğinizi tam olarak anlamadım. Fan kontrolcüsü olan 4lü paketlerde satılan set fanlardan mı bahsediyorsunuz?

Hocam bu arada 6C-120 alacaksanız elinizi çabuk tutun 30 TL şuan ama yok bugün alamam diyorsanız kesinlikle bunu alın.

Arctic F12, 120mm 4Pin PWM, 1350 RPM, Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (AR-ACFAN00203A) - Kasa Fanı - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik
Hocam attığınız arctic fanı pmw girişli ayrıca ben işlemci soğutucusu olarak arctic kullanıyorum biliyorum çok kaliteli bir marka olduğunu ama anakartımda yer yok.
Anakartınızdaki fan girişleri dolu mu ?
Evet.

Böyle bir ürün alın, bununla yeni alacağınız fanları kullanın. molex e hiç bağlamayın.

Anakartınızdaki dolu olan sistem fan girişini sökün, söktüğünüz fanı da bu hub a takın. Bu hubın çıkışını anakartınıza söktüğünüz yere takın bağlayın. Yeni aldığınız fanları da buna bağlayın

Geri
Yukarı