12v EPS/ATX İşlemci Güç Kablosunu nereden alabilirim?

FusionCatalyst

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar,

Anakart üzerindeki işlemci pinlerinin hepsini bağlamak için ekstra 8 pin EPS kabloya ihtiyacım var ancak Türkiye'de hiçbir yerde bulamadım. Yaklaşık 3 saattir arıyorum, girmediğim internet sitesi kalmadı.

Şu kablodan bahsediyorum : Connectors CPU 8 Pin to 4+4 Pin ATX Power Supply Cable CPU 8Pin to 8pin Conversion EPS Cable for Corsair AX1500i AX1200i AX860i AX760i - (Cable Length: 0.6m): Amazon.ca: Electronics

Alt tarafı bir kablo nasıl bulamam kafayı yemek üzereyim :D Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce de açılmıştı buna benzer konu. Bu site dışında düzgün bir yer bulamamıştım.
Açıklamasında yazanları okuduktan sonra siteyle iletişime geçebilirsin(PSU'nun marka ve modelini de belirt siteye).

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler.

Evet iki ucu da erkek olan kablodan lazım :) Söylediğiniz yerlere mail atayım bakalım. Bu nedir yahu modüler/yarı modüler PSU'su olan kabloyu kaybetse çöpe mi atacak psu'yu hayret bir şey :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı