13.000 TL hazır sistem önerisi

Empyrium

Kilopat
Yer
Beykoz
Daha fazla  
Merhaba,

Sinerji Lunaspia-V2 siparişi vermeyi düşünüyoruz bir arkadaş için.
Fiyat maksimum 13.000 TL olacak şekilde daha iyi bir alternatif önerebilecek var mı?

Siparişi bugün geçeceğiz. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha düşük fiyatlarına bakmaya çalıştım fakat pek bulamadım.

Şöyle bir sistem var eğer Intel ve RTX 2060 düşünürseniz.
Rx 6600 daha güncel bir ekran kartı. Lakin Nvidia takıntısı varsa alınabilir. Ben olsam AMD tarafını seçerdim. Sonuçta ondan pahalı olan muadili Rtx 3060 ile aynı hatta bazen daha yüksek performans verebiliyor.

Sana gelecek olur isek, maalesef bunun alternatifi sistem yok. Piyasa ölü. Fırsatçılar kol geziyor. Bu piyasaya şuan için uygun bile. İleri de belki işlemci değişebilir. İleride ki güncellemeler ile ekran kartında iyileşmeler de olacaktır haliyle.

@kino

RX 6600 daha güncel bir ekran kartı. Lakin NVIDIA takıntısı varsa alınabilir. Ben olsam AMD tarafını seçerdim. Sonuçta ondan pahalı olan muadili RTX 3060 ile aynı hatta bazen daha yüksek performans verebiliyor.

Sana gelecek olur isek, maalesef bunun alternatifi sistem yok. Piyasa ölü. Fırsatçılar kol geziyor. Bu piyasaya şu an için uygun bile. İleri de belki işlemci değişebilir. İleride ki güncellemeler ile ekran kartında iyileşmeler de olacaktır haliyle.

@kino

R5 3600 yeterli bence fakat dilerse yıllar sonra sistemini güncelleştirmek isterse R5 5600X olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı