13.000 TL Laptop önerisi

Bütçe
13000

Fenix 10TN-144 ısınma sorunu yaşar mı?​

Hocam burada incelemesi var. Bilgisayar gerçekten güçlü ve bu yüzden ısınması normal. Bir soğutucu alıp halledebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 Yıl sonra da 60 FPS verebilir mi?

Verirse kullanır vermezse Update eder yarı fiyatına almış neticede. Hele ki ekonominin böyle kötü olduğu bir dönemde şimdilik ucuz bir şeyler alıp kalan parayı başka şekilde değerlendirmesi en akıllıca hareket olur bence.

Kardeşim ASUS'un hizmeti kalitesi her yerde yok ayrıca Monster notebook un RTX'li modellerine bakabilirsin dedim.

ASUS elbette kaliteli bir şey demedim. Ancak arada ciddi bir performans farkı var. Bu bütçeye Monster önermek de ayrı bir garip.
Verirse kullanır vermezse Update eder yarı fiyatına almış neticede. Hele ki ekonominin böyle kötü olduğu bir dönemde şimdilik ucuz bir şeyler alıp kalan parayı başka şekilde değerlendirmesi en akıllıca hareket olur bence.

İkinci el almasına gerek yok. Bütçesi var. 2070'li bir laptop uzun süre gider. İkinci el alıp parasını tehlikeye atmasına gerek yok.

önerim monster notebookdur ama hem dahada ucuz.​

Monster notebook mu ?

download.jpg

kardeşim asusun hizmeti kalitesi heryerde yok ayrıca monster notebook un rtx li modellerine bakabilirsin dedim.
Monster malzeme kalitesi olsun fan sesi olsun: balon.

Geri
Yukarı