13.000 TL RTX 3080 mining sistemi dizmek

Bütçe
13300

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben gerçekten alacağım. Ve mining yapacağım ama bir iki bilen arkadaş varsa aklimdakileri de sormak istiyorum. 13000TL bütçem var, nasıl bir işlemci-anakart-RAM almam lazım? 3K'ya işlemci, RAM, anakart hallolur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu sormak sana düşmez konuyu moderatörler onaylıyor. Adam foruma gelmiş konu açıyor yazdığın yoruma bak.
Bakıyorum ve yanlış birşey görmüyorum.Ben sadece kaçıncı olduğunu merak edip sordum.Moderatörlere laf ettiğim yok.

Miningırlar.

Bakıyorum ve yanlış bir şey görmüyorum. Ben sadece kaçıncı olduğunu merak edip sordum. Moderatörlere laf ettiğim yok.

miningırlar.

Ben senin gibi boş insanlara cevap vermiyorum normalde sormak yasak mı? Veya mining yapmak haram veya yasak mı devlette bir şey demiyor yani burada gelip boş konuşmanın amacı ne ben sizin gibi akşama kadar bilgisayar başında oturup oyun oynamak istemiyorum benim bir geleceğim var ve her yaptığım şey bana yatrım bu yüzden hoşuna gitmiyorsa bu konular açıp cevaplamazsın miningirlar diye hitap edince havalı ya da bilmiş olmuyorsun bunu yapmak yasak değil sok şu bilgiyi kalın kafana.

Ben senin gibi boş insanlara cevap vermiyorum normalde sormak yasak mı? Veya mining yapmak haram veya yasak mı devlette bir şey demiyor yani burada gelip boş konuşmanın amacı ne ben sizin gibi akşama kadar bilgisayar başında oturup oyun oynamak istemiyorum benim bir geleceğim var ve her yaptığım şey bana yatrım bu yüzden hoşuna gitmiyorsa bu konular açıp cevaplamazsın miningirlar diye hitap edince havalı ya da bilmiş olmuyorsun bunu yapmak yasak değil sok şu bilgiyi kalın kafana.
Ben haram yada yasak demedim.Devlet birşey diyorda demedim.Yazmak zorundada demedim.Sadece ne kadar çok miningci olduğunu fark ettim ve bugün ki kaçıncı konu olduğunu merak ettim.Merak edemez miyim? Bana hakaret etmende geçerli bir sebep göremiyorum.

Geri
Yukarı