13.000 TL sistem önerisi

Peki hocam biraz beklerseniz sevinirim Sinerji, İTOPYA vb. sitelerden toplayacağım ardından da internetten teker teker link seçeceğim size hepsini atarım.

Hocam ayriyetten hazır sistemler satılıyor onları da paylaşırım sizle.
Çok teşekkür ederim hocam beklerim sorun değil bir iki tane buldum sitelerden de çok anlamadığım için buraya da atayım bakarsınız

Hazır sistemler:
Topladığım sistem
4FHDNXD6 kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Hocam elimden gelenin en iyisini yaptım fiyatına göre en iyi toplayabildiğim bu. Fiyatına göre iyi ve üstüne biraz daha koyup 16GB ram almanızı şiddetle öneririm. Anakartı 4400MHz'e kadar RAM destekliyor. Tek dezavantajı RAM'lerin 3200MHz olması ve 8GB olması. MHz o kadar düşük değil fakat GB olarak geride kaldığını söyleyebilirim. Sizin ve benim attığım tüm sistemler neredeyse kafa kafaya ve tek farkları benim topladığım sistemde GTX1660Super var. Önerim RX6600 almanız çünkü hem 8GB hem de aynı performans olduğundan daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Hazır sistemler:
Topladığım sistem
4FHDNXD6 kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Hocam elimden gelenin en iyisini yaptım fiyatına göre en iyi toplayabildiğim bu. Fiyatına göre iyi ve üstüne biraz daha koyup 16GB ram almanızı şiddetle öneririm. Anakartı 4400MHz'e kadar RAM destekliyor. Tek dezavantajı RAM'lerin 3200MHz olması ve 8GB olması. MHz o kadar düşük değil fakat GB olarak geride kaldığını söyleyebilirim. Sizin ve benim attığım tüm sistemler neredeyse kafa kafaya ve tek farkları benim topladığım sistemde GTX1660Super var. Önerim RX6600 almanız çünkü hem 8GB hem de aynı performans olduğundan daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.
Çok teşekkür ederim hocam dediklerinizi dikkate alacağım

Buraya attığımız sistemlerden sadece iki tanesi fiyat performans. Tek farkları birisi Intel diğeri AMD. Hangisini seçeceğinize attığım oyun testlerine göre karar verebilirsiniz.
Sistemlerin linkleri:

Sinerji'de satılan PC'nin oyun testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gaming gende satılan PC'nin oyun testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok teşekkür ederim hocam dediklerinizi dikkate alacağım
Rica ederim hocam lafı bile olmaz.

Benim önerim Gaming gen'de satılan Dost Kayaoglu-DK4 olanını almanız, elinizi çabuk tutun bence böyle sistemler stoklarda fazla durmuyor. @VeziriReis

Buraya attığımız sistemlerden sadece iki tanesi fiyat performans. Tek farkları birisi Intel diğeri AMD. Hangisini seçeceğinize attığım oyun testlerine göre karar verebilirsiniz.
Sistemlerin linkleri:

Sinerji'de satılan PC'nin oyun testi:
Gaming gende satılan PC'nin oyun testi:

Rica ederim hocam lafı bile olmaz.

Benim önerim Gaming gen'de satılan Dost Kayaoglu-DK4 olanını almanız, elinizi çabuk tutun bence böyle sistemler stoklarda fazla durmuyor. @VeziriReis
bende ona karar kılmıştım hocam :) Yarın satın alırım umarım stok bitmez

Yeni konular

Geri
Yukarı