13.000 TL sistem önerisi

Degodk

Centipat
Bütçem 10.000 - 13.000 TL arası. Bilgisayardan pek anlayan biri değilim. PC toplamak istiyorum, ekran kartı olarak NVIDIA, işlemci olarak Intel tercih ediyorum. Hazır sistem olsa iyi olur. PC toplamama yardımcı olur musunuz?

Bütçem 10.000 - 13.000 TL arası. Bilgisayardan pek anlayan biri değilim. PC toplamak istiyorum, ekran kartı olarak NVIDIA, işlemci olarak Intel tercih ediyorum. Hazır sistem olsa iyi olur. PC toplamama yardımcı olur musunuz?
Bu bütçede hazır sistemlere göre kaliteli parçalar içeren sistem toplamanız zor.
Ayrıca max 13.000 tl demişsiniz, Nvidia ve İntel sistem bulmanız zor.
Bu bütçede toplama yapmayacak iseniz en iyi seçenek budur :
Hazır indirime girmişken elinizi çabuk tutun.

RTX istiyorsan bunu alabilirsin lakin bütçeni 1K aşar.

Ryzen 5500 ortalama bi işlemci ama idare eder üzmez yinede, 500TL aşıyor.

RTX istiyorsan bunu alabilirsin lakin bütçeni 1K aşar.

Ryzen 5500 ortalama bir işlemci ama idare eder üzmez yine de, 500TL aşıyor.

Bu bütçede hazır sistemlere göre kaliteli parçalar içeren sistem toplamanız zor.
Ayrıca Max 13.000 TL demişsiniz, NVIDIA ve Intel sistem bulmanız zor.
Bu bütçede toplama yapmayacak iseniz en iyi seçenek budur:
Hazır indirime girmişken elinizi çabuk tutun.

Ben bunu almayı düşünüyorum Flow Silver [Oyun Fatih'i] | Intel i5 10400F | 16 GB DDR4 | GTX 1650 4 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Fakat SSD'yi ve anakartı değiştireceğim. Fiyatına değer mi sizce?

Ben bunu almayı düşünüyorum Flow Silver [Oyun Fatih'i] | Intel i5 10400F | 16 GB DDR4 | GTX 1650 4 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Paranızı çöpe atıp işedikten sonra çöp kutusunu yakarsanız çıkan ateş dumanından yiyeceğiniz kazık kadar FPS alırsınız.
Almayın rezalet bir sistem.

bütçe aşmadan bu sistemi önerebilirim:

Bütçeyi aşarım derseniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı