13.000 TL telefon önerisi

Hocam Samsung pek sıcak değilim çok da sevmiyorum oyun ara sıra oynarım pek değil genellikle sosyal medyada takılıyorum arayüzü benim için en önemli şeylerden birisi güzel yazılımı olsun ne önerirsin.

Hocam paranızı yükseltebilirseniz S21 FE, F5 ve S22 çok daha iyi telefonlardır. Paranız yükseltemiyorsanız S20 FE alabilirsiniz fakat onda sanırsam ısınma ve pil sorunu var. Ayrıca 2-3 yıllık olduğundan sanırsam 14 almayacak.

Hocam Samsung pek sıcak değilim çok da sevmiyorum oyun ara sıra oynarım pek değil genellikle sosyal medyada takılıyorum arayüzü benim için en önemli şeylerden birisi güzel yazılımı olsun ne önerirsin.

Samsung hariç önerebileceğim Android tarafında MIUI arayüzlü Xiaomi Mi serisi olabilir ama ikinci el iPhone düşünürüm derseniz iPhone öneririm. Samsung aslında şu an sizin için daha iyi seçenek olacaktı ama siz istemediğiniz için başka markalardan önereceğim.

Bir günün sonunda şarj durumu kaç oluyor.

Şu an %85'e kadar şarj ediyorum pil koruma olayından dolayı bilmiyorum çok etkisi var mı bataryaya fakat ben çok kullanan birisiyim video vs çok izliyorum 1 günün sonuda %20 %15'e kadar düşürüyorum şarjı elimden pek düşmüyor çünkü ısınma vs yok diğer arkadaşların bahsettiği gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı